Серпнева педрада – старт нового навчального року

10 серпня 2023 року

     10 серпня 2023 року у ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України» відбулося традиційне серпневе засідання педагогічної ради, на якому було проаналізовано підсумки роботи педагогічного колективу за 2022-2023 навчальний рік та визначено основні завдання на новий навчальний рік.

     Відкрив засідання та привітав колектив з початком нового навчального року директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент Дмитро Костюк.

     Дмитро Андрійович зупинився на актуальних питаннях життєдіяльності коледжу та планах і завданнях на серпень. Центральним з яких є початок нового навчального року і все, що з ним пов’язано.

 

     Одноголосно педагогічним колективом було обрано секретарем педагогічної ради Оксану Погорілу.

     Про алгоритм дій викладачів у разі проведення занять у коледжі та увімкнення сигналів тривоги проінформував фахівець з питань цивільного захисту Олександр Тимченко. Він наголосив на важливості дотримання кожним учасником освітнього процесу, як студентами так і викладачами, правил особистої безпеки в такий непростий для нашої країни час. Присутні були ознайомлені із усіма можливими викликами та небезпеками, які існують на сьогодні, через воєнний стан в нашій державі. Олександр Дмитрович акцентував увагу на правилах поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», наголосив на тому, з яких джерел можна отримати достовірну інформацію. Надалі ознайомив членів педагогічної ради із планом-схемою розташування укриттів у навчальному корпусі та гуртожитку, а також з правилами поведінки у них. Доповідач зазначив, що всі сховища відповідають вимогам до найпростіших укриттів і забезпечені всім необхідним обладнанням з розрахунку на ту кількість студентів, яка буде перебувати в сховищі під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».

     Про результати прийому 2023 року доповіла відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Погоріла. Приймальна комісія ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України» виконує поставлені завдання щодо забезпечення прийому студентів за ОПС «Фаховий молодший бакалавр» у 2023 році та продовжує свою роботу по набору вступників на основі повної загальної середньої освіти та додатковому набору на основі базової середньої освіти. Оксана Іванівна окреслила основні завдання та перспективи профорієнтаційної роботи на 2023-2024 навчальний рік.

     Відповідно до порядку денного заступник директора з навчальної роботи Вікторія Сова дала ґрунтовний аналіз навчальної та методичної роботи викладачів за 2022-2023 н.р. та звернула увагу членів педагогічної ради на основні завдання педагогічного колективу на 2023-2024 навчальний рік. Вікторія Миколаївна акцентувала увагу на необхідності активізації роботи щодо розширення співпраці з кафедрами НУБіП України, стейкхолдерами, на необхідності проведення профорієнтаційної роботи зі студентами випускних курсів з метою збільшення кількості вступників до базового університету, підвищення якості надання освітніх послуг та формування іміджу коледжу, участі в конкурсі «Педагогічний Оскар» тощо.

     Про виховну роботу у 2022-2023 навчальному році прозвітувала Наталія Федосєєва – заступник директора з виховної роботи. Наталія Іванівна зазначила, що виховна робота в коледжі є не лише невід'ємною частиною освітнього процесу, а й важливим моментом у формуванні гармонійно розвинених, морально цінних та відповідальних особистостей. Виховна робота в коледжі відіграє ключову роль у створенні сприятливого середовища для навчання, розвитку креативності, формування життєвих цінностей та активної громадянської позиції студентів. Студенти коледжу брали участь у Міжнародних дистанційних онлайн та офлайн-заходах, було проведено заходи до святкових та знаменних дат, у мітингах-реквіємах, активно долучилися до участі в благодійній акціях допомоги бійцям ЗСУ.

     Після обговорення доповідей педагогічна рада розглянула та схвалила Комплексний план роботи коледжу на 2023-2024 навчальний рік та затвердила Положення про організацію освітнього процесу у Відокремленому структурному підрозділі «Ірпінський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» та Положення про практичну підготовку студентів у Відокремленому структурному підрозділі «Ірпінський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».

    Підводячи підсумки педагогічної ради, директор коледжу Дмитро Костюк наголосив на безумовному дотриманні умов роботи в умовах воєнного стану, акцентував увагу на актуальних завданнях педагогічного колективу на новий 2023-2024 навчальний рік, зокрема на особистій відповідальності викладачів та керівників структурних підрозділів за дотримання вимог організації і проведення освітнього процесу.

     На завершення Дмитро Андрійович побажав усім мирного неба, міцного здоров’я та успіхів в новому навчальному році.

   За результатами роботи педагогічної ради прийнято ряд рішень, які у подальшому визначатимуть головний вектор роботи та розвитку коледжу.

Оксана Погоріла,

секретар педагогічної ради

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook