ЗАПРШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ на тему: «ТРАНСФЕР ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

14 липня 2023 року

Інформація про захід
Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF.
Он-лайн реєстрація: 05 липня по 31 липня 2023 року включно.
Термін міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) – 24 липня по 31 липня 2023 року м. Люблін (Республіка Польща)
У Вебінарі можуть брати участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, освітяни ліцеїв, гімназій, а також здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського( рівні освіти.
Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включає в себе виконання навчального навантаження.
Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години): з них лекційних – 12 год., практичних - 20 год., самостійна робота - 13 годин;
Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.
Вартість міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару): 360 грн. Для членів ГО «МФНО» вартість 180 грн.

Для участі у міжнародному підвищенні кваліфікації (Вебінарі) просимо заповнити онлайн-заявку на офіційній сторінці http://www.iesfukr.org/event/70


З повагою, команда IESF

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook