«Майбутнє України – діти»

11 червня 2023 року
  Таку назву мав X Всеукраїнський благодійний фестиваль мистецтв, який вкотре організував Міжнародний благочинний фонд "Українська хата" (президент – Микола Рудаков). Цьогоріч він був присвячений Дню захисту дітей і проходив на базі бібліотеки «Деміївська» ЦБС Голосіївського району м. Києва.

         

     Лауреатами фестивалю стали і студенти НУБіП України – учасники студії "Солоспів" (керівник –  доцент кафедри культурології, заслужений артист України Віктор Кавун) та студії академічного, естрадного та джазового мистецтва (керівник – викладач кафедри культурології, доктор філософії з історії та археології Владислава Чайка).

  Так, Катерина Гусарук (факультет захисту рослин, біотехнологій та екології) отримала 1-шу  премію у номінації "Художнє слово", Вероніка Онопрієнко (факультет ветеринарної медицини) стала лауреатом  двох премій – 1-ї премії у номінації  "Вокальне мистецтво" і 2-ї – "Художнє слово".  3-тю премію у номінації "Вокальне мистецтво" отримала майбутня студентка НУБіП – Дар'я Духовська з символічною піснею "Дитячі мрії", у якій –  мрії про Перемогу і можливість повернутися до навчання в рідній школі Харкова.

 

 

  Та справжній шквал овацій і приз глядацьких симпатій отримав дует студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПКВладислав Дорожко та Каміла Задибчук.

  Учасників привітали і нагородили співорганізатор цьогорічного конкурсу працівниця столичної бібліотеки "Деміївська" Галина Козлова і українська письменниця, голова Київської організації Національної спілки письменників України, лауреат премії імені Лесі Українки Марія Морозенко.

 

  Спеціальний гість фестивалю – Влада Чайка виконала з учасниками пісні "Україна – це ти" та "Ой у лузі червона калина".

     Нових творчих звершень вам, наші таланти! 

 

 

Ірина Майданюк,
завідувач кафедри культурології

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook