Нагородили переможців олімпіади з історії НУБіП України

24 травня 2023 року
  Цього тижня виповнюється 125 р. з моменту заснування нашого університету! З цієї нагоди музей історії НУБіП України ініціював проведення олімпіади зі знання історії нашого університету, яка проходила весь минулий тиждень.
  Участь брали всі студенти 1 курсу навчання ННІ та факультетів НУБіП України. Загалом в першому турі можна було набрати 100 балів з 25 питань та 100 балів в другому з 20 питань.
  Олімпіада проходила в два тури: 1 тур – перемогли студенти, які набрали від 60 до 100 балів; 2 тур – перемогли студенти, які набрали максимальну кількість балів з кожного ННІ/факультету за найкоротший час.
  Переможців було поділено на дві групи. Першу групу фіналістів олімпіади з кожного ННІ/факультету вітала грамотами директор музею історії НУБіП України – Поливач М.А., натомість найкращих трьох знавців історії нашого університету нагородив грамотами ректор НУБіП України – Ніколаєнко С.М. Цими щасливчиками стали студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів – Мозгова Дарія (1 місце), Костюк Ілля (2 місце) та Невідомський Артем (3 місце).
  
 
 
 
 
 
Переможці ННІ/факультетів:
1.                ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
1. Феньо Олександр
2. Синишин Іван
3. Самелюк Владислав
 
2.                ННІ лісового і садово-паркового господарства
1. Ісаєва Олександра
2. Довгань Юлія
3. Мирончук Марія
 
3.                ННІ неперервної освіти і туризму
1. Микитенко Анастасія
2. Іщенко Василина
3. Бірюкова Катерина
 
4.                Аграрного менеджменту
1. Ткач Євгенія
2. Сарапулова Анастасія
3. Слинчук Вероніка
 
5.                Агробіологічний
1. Кравчук Петро
2. Гродський Богдан
3. Кочубей Анна
 
6.                Ветеринарної медицини
1. Бугай Владислава
2. Бакал Ростислав
3. Голяк Ірина
 
7.                Гуманітарно-педагогічний
1. Семенчук Алла
2. Гапін Оксана
3. Арбачевська Анна
 
8.                Економічний
1. Ткаченко Вікторія
2. Ясир Анна
3. Кравченко Юлія
 
4.                Захисту рослин, біотехнологій та екології
1. Архіпова Євгенія
2. Меліхова Таїсія
3. Стецько Софія
 
5.                Землевпорядкування
1. Коробова Юлія
2. Бойчук Даша
3. Турбін Євген
 
6.                Інформаційних технологій
1. Стадійчук Вікторія
2. Терлецька Ілона
3. Дворник Борис
 
7.                Конструювання та дизайну
1. Бастило Владислав
2. Лисак Ілля
3. Суддя Ольга
 
8.                Механіко-технологічний
1. Мегеря Олег
2. Корж Олександр
3. Кузьмін Владислав
 
9.                Тваринництва та водних біоресурсів
1. Мозгова Дарія
2. Котюк Ілля
3. Невідомський Артем
 
10.           Харчових технологій та управління якістю продукції АПК
1. Стремедловська Марія
2. Шепотин Наталія
3. Гер Віталій
 
11.           Юридичний
1. Бодра Аліна
2. Чистякова Олена
3. Бєлуха Вікторія
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дякуємо всім студентам, які взяли участь в олімпіаді, та сподіваємося, що дізналися щось нове про наш найрідніший НУБіП України!

До нових зустрічей!

 
Марія Поливач,
директор музею історії НУБіП України

    


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook