Сенат Студентської організації провів марафон «Cross the line of 125 years since NULES foundation»

27 квітня 2023 року
  Звітуємо про успішний біговий марафон, який відбувся в колаборації з УСЛ на території нашого університету 26 березня. Захід зібрав багатьох студентів університету, які взяли участь у змаганні. До забігу також долучилися студенти з КНТЕУ, КНУБА, КНУКіМ, КНУ, НМУ, МАУП та НТУ.

  У загальній складності, забіг охопив дистанцію 800 м, яка пролягала через мальовничі куточки Голосіївського лісу. Учасники змагалися за перемогу, але багато хто з них мав за мету приємно провести час у колі друзів та нових знайомих.
  По завершенню марафону 10 учасників отримали худі від партнерського ЗВО University of Reading, 1-3 місця - кубки та приємні призи: 1 місце – мібенди, 2 – спортивна сумка, 3 – спортивна бутилка.

  У категорії жінок перше та друге місця зайняли студентки НУБіПГончарук Марта з результатом 2,37 хв та Банул Катерина – 3,12.
  У категорії чоловіків переможцем став Мурашко Владислав (КНУБА), який фінішував за 1,49 хвилини; 2 місце посів студент НУБіП Даниш Богдан – 1,52; 3 місце розділили між собою Гапенюк Роман та Баженов Гліб, які фінішували за 1,54 хв; 4 місцеКуракін Олексій (2,01); 5Гродімюк Антон (2,05); 6Лук’янець Ілля (2,07); 7Гусейнлі Гусейн та Ілляшов Ілля (2,09) і 8 місце – Машновський Артем (2,10).

  Забіг був чудовою ініціативою спортивного сектору Сенату студентської організації, яка створила незабутні враження для всіх учасників. Дуже дякуємо всім, хто взяв участь у змаганні, а також профспілковій організації студентів НУБіП Україна за їхню підтримку та допомогу в проведенні заходу і закупівлі призів.

Владислава Сільченко

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook