Крок до майбутнього: враження від дня відкритих дверей в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України

19 березня 2023 року

     День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до фахової освіти. Особливо корисний він для тих, хто ще не визначився з вибором майбутньої спеціальності або має сумніви, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя. 

     18 березня 2023 року Ірпінський фаховий коледж НУБіП України гостинно відчинив двері для своїх майбутніх студентів. Наш заклад освіти піклується про майбутнє української молоді та проводить корисні заходи для майбутніх вступників і їх батьків аби ознайомити з особливостями вступної кампанії 2023 року. До цієї події ретельно готувався весь колектив та студенти. Гостей завітало багато, і кожного зустріли з радістю і гостинністю. Коледжанська родина підготувала різноманітні локації, які відображали кожну спеціальність, за якою готують фахівців у закладі освіти. Щоб гості цікаво та корисно провели час, були організовані екскурсії, вікторини, майстер-класи, сюрпризи – усе це зробило суботній ранок незабутнім.

 

     Для майбутніх вступників завідувачі відділень Тетяна Семененко та Наталія Лісовська провели екскурсію затишними аудиторіями та лабораторіями, яка викликала особливе зацікавлення у відвідувачів. Голови циклових комісій, викладачі особисто зустріли екскурсійні групи й ознайомили потенційних студентів з роботою цих структурних підрозділів.

   Кожна циклова комісія намагалася якомога найяскравіше представити абітурієнтам спеціальності коледжу. Так, циклова комісія фінансово-економічних дисциплін ознайомила гостей з освітньо-професійними програмами «Економіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» та з використанням інтерактивного сервісу Kahoot провела економічну вікторину із солодкими призами, під час якої гості продемонстрували свої знання з фінансової грамотності.

 

     Ще однією цікавою локацією виявились навчальні лабораторії та спеціалізовані кабінети, задіяні у підготовці фахівців за освітньо-професійними програмами «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Харчові технології», де гості відвідали цікаві майстер-класи. В навчальній лабораторії «Дослідження якості товарів» Оленою Осьминою та Валентиною Вдович було проведено майстер-клас «Визначення органолептичних показників якості твердого сиру», де абітурієнти побували в ролі майбутніх фахівців та самостійно спробували визначити органолептичні показники якості твердого сиру.

 

 

     Цікавий майстер-клас з кави «Каптестінг» провела гостям співробітниця коледжу Юлія Логанець, під час заходу школярі занурились в світ кави, дізнались які бувають сорти кави, як їх вирощують, про світові змагання з приготування та обсмажування кави тощо. На фоні цікавих розповідей гості могли випробувати свій «кавовий нюх», побачити, як правильно робити латте-арт, дегустували різні сорти кави.

 

 

 

 

     Неабиякі емоції та цікавість у учнів викликав майстер-клас «Виготовлення корисних цукерок», який провела Марина Мироненко в навчальній лабораторії «Технології виробництва кулінарної продукції» оскільки вони мали змогу не лише спостерігати за технологічним процесом, але й брати активну участь у виготовленні корисних цукерок, і, зрештою, дегустації.

 

 

 

     Про переваги навчання за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерна інженерія» майбутні абітурієнти дізналися від викладачів циклової комісії фундаментальних дисциплін та комп’ютерних технологій.

 

 

     Родзинкою презентації стала екскурсія у навчальній лабораторії електрорадіовимірювання. Тут студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» представили майбутнім абітурієнтам розроблені під час навчальних практик пристрої - стрічку на платформі Arduino та радар, а також катушку Тесла і готові пристрої й тестери, які студенти використовують під час виконання навчальних проєктів тощо. Також абітурієнти мали змогу побачити як працює 3D принтер.

 

     Всі гості були вражені теплотою зустрічі і побачили великі можливості для себе під час навчання в нашому коледжі.

     Перейшовши до конференц-зали, учасники заходу зустрілися з адміністрацією коледжу, відповідальним секретарем та викладачами. Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Дмитро Костюк, який розповів гостям про переваги навчання в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України, познайомив з історією та здобутками закладу освіти, а також зі спеціальностями за якими здійснюється набір студентів у 2023 році. Дмитро Андрійович запевнив, що коледж надає своїм студентам все можливе для професійного росту і особистісного розвитку. Фундаментом цього є те, що коледж має сучасну матеріально-технічну базу, досвідчений педагогічний колектив. Ознайомив присутніх із структурою коледжу, організацією освітнього процесу, добрими традиціями, що вже склалися в закладі, численними успіхами студентів, гідними умовами проживання у гуртожитку.

 

     Дмитро Андрійович зазначив, що Ірпінський фаховий коледж – один із кращих закладів фахової передвищої освіти Київщини, який є відокремленим структурним підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України. Директор коледжу розповів про Національний університет біоресурсів і природокористування України як один із провідних університетів наук про життя не лише в нашій країні, але й далеко за її межами. Коледж разом з НУБіП України реалізує ступеневу систему підготовки фахівців. Наші випускники мають прекрасну можливість продовжити навчання в базовому Університеті за освітніми програмами бакалавра і магістра. Університет надає якісні освітні послуги та готує професіоналів своєї справи.

     Відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Погоріла ознайомила вступників з особливостями вступної кампанії 2023 року, детально зупинилася на строках прийому заяв та документів, процедурі подання електронних заяв, із можливими варіантами проведення вступних випробувань у формі співбесіди.

 

     Особлива увага присутніх була акцентована на мотиваційний лист, документ, написаний випускником, в якому він розповідає про себе, про свої сильні сторони, обґрунтовує причини, чому він вважає себе найкращим кандидатом для вступу на обрану ним спеціальність конкретного закладу освіти.

     Для отримання індивідуальних консультацій та практичної допомоги, Оксана Іванівна порадила майбутнім вступникам та їхнім батькам звертатися до Приймальної комісії коледжу, на базі якої буде працювати консультаційний центр для надання допомоги вступникам щодо створення електронних кабінетів та розміщення в них необхідних документів. Також звернула увагу, що з детальною інформацією про умови прийому можна ознайомитися на офіційному сайті коледжу в розділі «Вступнику».

     Оксана Іванівна зазначила, що в коледжі діють підготовчі курси, які допоможуть вступникам підготуватися до співбесіди та отримати додаткові бали при вступі.

     Безумовно, краще про студентське життя можуть розказати самі студенти. До заходу були запрошені представники студентського самоврядування коледжу, які поділились своїм досвідом. Вітальні слова прозвучали від голови студентської ради Ангеліна Міколенко. Студентка поділилася своїми враженнями від освітнього процесу, організації дозвілля у коледжі, розповіла учасникам заходу про студентське життя, різноманітні події, які проходять у закладі освіти, навчання та можливості, які відкриваються перед студентами. Ангеліна запросила абітурієнтів стати частинкою студентської родини Ірпінського фахового коледжу НУБіП України і наголосила, що вони вже зробили свій правильний вибір, взявши участь у нашому спільному заході.

     Майбутні абітурієнти також активно долучилися до заходу – ставили запитання щодо навчання у коледжі, як проходитиме співбесіда, на скільки спеціальностей можна буде подати заяви при вступі, нарахування стипендії, проживання в гуртожитку, які пільги будуть актуальними цьогоріч; обмінювалися контактами, підписувалися на соцмережі, залишали свої контактні дані та отримували весь необхідний перелік матеріалів для подальшого підтримання контактів.

     Хочеться через роки почути від випускників коледжу такі слова: «… оглядаючись на своє життя, я не помилився у виборі професії, а значить, і у виборі долі!».

   Сподіваємось, що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав до нас на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане нашим першокурсником! Бажаємо всім успіхів і чекаємо на поповнення рядів майбутніх першокурсників, які увіллються до великої дружньої студентської родини Ірпінського фахового коледжу.

     Докладну інформацію щодо Вступу-2023, роботи підготовчих курсів, етапів вступної кампанії тощо, можна дізнатися на сайті http://iek.irpin.com/, сторінці коледжу у Facebook https://www.facebook.com/vpnubipifk/ або звернувшись за телефонами: (04597) 62-003, (068) 601-26-37, (098) 750-25-25/

Бажаємо всім успішної вступної кампанії 2023!

Оксана Погоріла,

відповідальний секретар приймальної комісії

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook