Назустріч майбутній професії

21 лютого 2023 року

Багато випускників шкіл визначаються із відповіддю на життєво важливе запитання «Де навчатися після закінчення школи? Яку професію обрати?». Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Тому, 21 лютого 2023 року, в рамках профорієнтаційної роботи в закладах освіти, викладач Людмила ЧЕРНЕНЬКА провела профорієнтаційну роботу в Переяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №3, з метою допомогти учням визначитися з майбутнім вибором, та запросила їх в на день відкритих дверей 18.03.2023р. у ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України».

Педагогиня познайомила учнів 9 класу із спеціальностями, за якими навчальний заклад здійснює підготовку фахівців, що наразі є затребуваними в сучасному суспільстві. Адже професія – це дуже важлива частина життя людини, і чим вдаліше ти зробиш вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному терені, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим.

Викладач не тільки ознайомила учнів з освітнім процесом закладу фахової передвищої освіти, а також надала інформацію про сайт коледжу, на якому можна відслідковувати головні події студентського життя та інформацію необхідну абітурієнтові при вступі.

Найголовніше – серед безлічі професій знайти свою, удосконалюватися в ній і приносити користь людям.

Людмила ЧЕРНЕНЬКА,

викладач облікових дисциплін

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook