Науково-дослідна робота науково-педагогічних працівників і студентів кафедри менеджменту та аграрної економіки

12 грудня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Зараз студенти інституту складають зимову екзаменаційну сесію. Завданнями кожної кафедри попередньо було оцінити навчальну роботу студентів, підготувати оновлені пакети екзаменаційних питань типової форми.

Складання іспитів проходить переважно в очній формі, що є більш зручнішим для студентів через масові відключення світла вдома. Це має і додаткові переваги, оскільки через змішану форму навчання протягом семестру, викладачі мають можливість глибше зорієнтувати та пояснити питання, які для студентів залишилися невирішеними або незрозумілими.

Систематичний контроль за дотриманням розкладу екзаменів та їх якісним проведенням здійснює декан факультету агротехнологій та економіки Галина МАКЕДОН.

Науково-дослідна діяльність здобувачів вищої освіти є складовою частиною навчального процесу в закладах вищих навчальних і є важливою формою самостійної роботи студентів. Їх участь у наукових конкурсах, конференціях, семінарах дає можливість отримати додаткові бали з відповідних дисциплін. Приємно, що, незважаючи на непостійний інтернет-зв’язок, перебої зі світлом, студенти демонструють активність у науково-дослідній діяльності.

У рамках вивчення дисципліни «Управління персоналом» студенти групи БА 222ск стали слухачами курсу Prometheus «Фундамент HR». «Кар’єра HR: ролі, компетенції та виклики» та отримали сертифікати про їх успішне проходження: Каріна ЛИШТВАН, Анастасія ЩУКІНА, Кіріл БАРИЛО.

4 листопада студентки 4 курсу спеціальності «Менеджмент» Анна СЕРГІЄНКО та Владислава СЕРДЮК взяли участь у традиційному заході під назвою «Транспортна та будівельна галузі: тенденції розвитку та стратегічні ініціативи», який відбувся на базі Відокремленого структурного підрозділу «Класичний фаховий коледж СумДУ».

Приємно, що у складі президії конференції був наш колега кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та аграрної економіки Дмитро ВЛАСЕНКО, який до того ж є головою Сумського обласного відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури».

Надійшли сертифікати за участь НПП кафедри менеджменту та аграрної економіки та студентів у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення», яка проводилася 20 жовтня 2022 року, та Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні питання розвитку аграрних, технічних та еколого-соціально-економічних сфер», яка проводила 4 листопада 2022 року у Бережанському агротехнічному інституті.

Як результат науково-дослідної роботи студентів, є також публікації їх наукових пошуків. Зокрема участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Соціально-компетентне управління та безпека підприємницьких структур в умовах воєнної економіки».

Науково-дослідна робота – це науковий і творчий процес, що передбачає поглиблення теоретичних знань з досліджуваної проблеми, аналіз досліджень у даній галузі, розвиток умінь застосовувати власні знання на практиці, удосконалення навичок самостійної роботи відповідно до вимог ринку фахівців з менеджменту та аграрної економіки.

Інна ДВОРНИК, в.о. завідувача кафедри
менеджменту та аграрної економіки
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook