7 грудня - День місцевого самоврядування

7 грудня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

7 грудня відповідно до Указу Президента від 25 листопада 2000 року в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Це свято громади кожного села, селища та міста, а також кожного їх мешканця, що відображає властивий українцям спосіб суспільного життя – самостійне впорядкування та реалізація державних справ на місцевому рівні.

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, адже вони здатні об’єднувати громадян різного віку, статі, світогляду, політичних уподобань у єдину громаду, що направлена як на задоволення потреб своїх мешканців, так і на досягнення благополуччя всього українського народу.

Воєнний час потребує встановлення нових правил життя. З’являються нові життєві та логістичні питання спрямовані допомагати нашим захисникам звільняти українську землю, підтримати постраждалих. Тому майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, яке має вагоме значення для зміцнення народовладдя та української державності, оскільки є дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань, гідній відсічі збройній агресії з боку Російської Федерації. Кожен із нас, як свідомий громадянин суспільства, має активно долучатися до справ свого рідного краю, адже майбутнє нашої держави залежить від розвитку та успіху кожної громади.

Віктор Литовченко, доцент кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook