6 грудня – День Збройних сил України

6 грудня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», ми відзначаємо державне свято – День Збройних сил України.

В умовах повномасштабного вторгнення росії три простих слова – Збройні сили України, або ж – просто ЗСУ, стали для більшості з нас символом надії, віри, любові.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх патріотів.

Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Серед них і науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти нашого інституту, яким ми шлемо найщиріші вітання і слова подяки за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність.

Ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну. Це кращі сини й доньки України, вони – наші герої і водночас наш біль.

Бажаємо вам, наші любі захисники та захисниці, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі, віри у власні сили та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.

Нехай завжди поряд з вами крокують оптимізм, впевненість та підтримка українців!

Слава Україні! Героям слава!

З безмежною вдячністю, шаною
та підтримкою, колектив інституту
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook