Інформаційна прозорість та об'єктивне оцінювання: нарада проректора з науково-педагогічної роботи Василя Шинкарука із секретарями рейтингових комісій факультетів та ННІ

10 листопада 2022 року
   9 листопада під головуванням голови рейтингової комісії університету Василя Шинкарука відбулася зустріч із секретарями рейтингових комісій факультетів та ННІ. Засідання розпочалося зі вступного слова Василя Шинкарука.

  У своєму виступі проректор акцентував увагу учасників зустрічі на низці важливих питань щодо організацій рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників у 2022 році, серед яких:

  • наявність матеріалів та покликань на них, де вказана участь НПП у заходах та активностях, що відбувалися в університеті;
  • відповідальність кожного учасника рейтингового оцінювання за достовірність результатів;
  • терміни проведення рейтингового оцінювання та дати початку кожного з його етапів.

  Про важливість дотримання термінів рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників у 2022 році присутніх поінформував секретар рейтингової комісії університету Ярослав Рудик.

  Електронну форму для зведення рейтингових показників факультети та інститути отримали 24 жовтня і вже працюють з нею. Рейтингові комісії факультетів та інститутів свою перевірку проведуть у другій декаді листопада, а вже з 21 листопада експертні групи рейтингової комісії університету розпочнуть перевіряти достовірність поданих даних, правильність їх оформлення. Допомагати з'ясовувати ситуацію на кожній кафедрі їм будуть секретарі рейтингових комісій факультетів та ННІ. У складних умовах воєнного стану та карантину цю роботу переведено у змішаний формат, спілкування відбувається як очно, так і засобами електронної пошти, онлайн-зустрічей тощо. Також секретар комісії повідомив про вимоги до заповнення електронної рейтингової звітності, недопущення фальсифікації показників діяльності НПП, наслідки, які можуть очікувати викладачів, що навмисно надали недостовірні дані.