Загальноуніверситетські змагання «Хімічний брейн-ринг» – один із ключових аспектів неформальної хімічної освіти

8 листопада 2022 року
   Хімічні дисципліни є одними з найскладніших у циклі підготовки майбутніх фахівців-природничників. І саме неформальні підходи стають не тільки джерелом набуття нових знань, але й допомагають студентам стати більш мотивованими та усвідомленими.

   Інтелектуальні ігри – одна з найцікавіших форм неформальної освіти, що розвиває інтерес до хімічних дисциплін. Тому вже 7 рік поспіль співробітники кафедри аналітичної і біонеорганічної хімії проводять університетські змагання «Хімічний брейн-ринг». На жаль, глобальна пандемія та війна внесли свої корективи, і наразі немає можливості зібрати й спостерігати за інтелектуальними баталіями наживо, але, з іншого боку, ці виклики допомагають і викладачам, і студентам знаходити нові форми взаємодії.

   Отже, у цьому році змагання відбувалися дистанційно за допомогою програми Kahoot. 85 першо- та другокурсників змагалися за перемогу в особистому та командному заліку, намагаючись якнайшвидше знайти відповіді на каверзні запитання ведучої – доцентки Кравченко Ольги Олександрівни.

   Кмітливість, швидкість реакції та ерудованість студентів оцінювало високоповажне журі у складі завідувача кафедри, професора Копілевича В.А., доцентів Ущапівської Т.І. та Абарбарчука Л.М., а також аспірантів кафедри.
   Отже, за результатами змагань в особистому заліку перемогу здобула другокурсниця спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Софія Ксенія Коноваленко, а почесне друге і третє місце вибороли майбутні агрономи – Шпиця Олександр та Завгородній Олександр. В командному заліку першість теж вибороли представники агробіологічного факультету – першокурсники 8 групи.

   Отже, вважаємо, що хімічне свято відбулося. І вдвічі приємніше, що після змагань студенти дякували нам за те, що змогли хоч на деякий час забути про реалії сьогодення і повністю зануритися у хімічні баталії.
   Тому сподіваємося, що змагання у наступному році, приурочені до 125-річниці нашої альма-матір, ми проведемо вже офлайн у мирному і квітучому Києві. 

Кравченко Ольга,
доцентка
Вячеслав Чоботар,
аспірант


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook