Колектив Ніжинського агротехнічного інституту: Василя Степановича Лукача підтримуємо!

22 вересня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

22 вересня в Ніжинському агротехнічному інституті завершилася процедура призначення директора інституту: відбулася конференція трудового колективу.

На ній були присутні: ректор НУБіП України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Станіслав Миколайович Ніколаєнко, голова ради роботодавців інституту, доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту та державної служби Національного університету «Чернігівська політехніка» Микола Петрович Бутко, голова Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Костянтинович Ковтун, начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України, кандидат технічних наук Олександр Володимирович Санченко та директор ПСП «Пісківське», член ради роботодавців інституту, кандидат економічних наук Валерій Петрович Колоша.

У вступному слові Станіслав Миколайович привітав усіх з початком начального року та наголосив, що наступний рік буде складним, тому роботи для колективу багато. Університет уважно ставиться до призначення керівників відокремлених підрозділів, проводиться вивчення громадської думки колективу. Відмітив, що інститут, очолюваний Василем Степановичем активно нарощує кадровий потенціал, співпрацює з бізнесом, має багато проектів, які необхідно втілити в життя.

З презентацією основних результатів роботи та програмою розвитку інституту виступив Василь Степанович Лукач: інститут нарощує студентський контингент та кадровий потенціал, оновлюється та модернізується навчально-лабораторна та матеріально-технічна бази закладу. Серед основних завдань: успішне проходження акредитаційних експертиз, створення спільних з виробництвом лабораторій для спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»; інтегрованих лабораторій мікропроцесорних систем та точного землеробства. Заплановано створення навчально-практичного центру національно-патріотичного виховання та спортивно-оздоровчого комплексу; придбання 100 комплектів меблів для гуртожитку.

В перспективі інституту повинен стати навчально-науково-виробничою установою, яка поєднає: належну освітню діяльність, підготовку на сучасних зразках техніки, опанування новітніми технологіями.

В обговоренні виступили заступники директора Ірина Демчук та Андрій Івановський, які висловили підтримку кандидатурі Василя Степановича та наголосили, що це спільне рішення адміністрації інституту.

Підтримали кандидата професор кафедри менеджменту та аграрної економіки Анатолій Іванько, завідувач кафедри агроінженерії Микола Ікальчик, член Студентської ради інституту Анна Сергієнко, доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Анатолій Кушніренко, доцент кафедри менеджменту та аграрної економіки Дмитро Власенко.

Голова ради роботодавців Микола Петрович Бутко наголосив, що рада роботодавців одностайно схиляється до думки, що навчальний заклад повинен очолювати Василь Степанович Лукач. Адже рада роботодавців спільно з керівником та всім колективом вирішує ключові завдання: формування контингенту; збагачення освітнього процесу; зміцнення матеріально-технічної бази.

Колектив інституту одноголосно підтримав кандидатуру Василя Степановича Лукача на посаду директора ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Вітаємо Василя Степановича з призначенням на посаду директора інституту та бажаємо миру та міцного здоров’я , втілення всіх планів та задумів, невичерпної енергії та наснаги!

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook