Студенти, аспіранти і молоді вчені обговорили розвиток інформаційних технологій

14 листопада 2014 року

На базі українського ННІ інформаційного і телекомунікаційного забезпечення агропромислової та природоохоронної галузей економіки проведено V міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів і молодих вчених «Інформаційні технології: економіка, техніка, освіта».

 
Вітальним словом відкрив захід проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку університету Андрій Кудін.
 
 
Цьогоріч у конференції взяли участь більше 130-ти представників з 9-ти вишів України та навчальних закладів іноземних держав, зокрема Польщі, Німеччини, Китаю.
 
 
Тематика конференції охоплювала основні питання використання інформаційних технологій в галузях економіки, техніки, освіти. Мова йшла про  дослідження інструментальних засобів розробки програмного забезпечення, у тому числі для мобільних платформ, серверної частини а також середовищ колективної роботи. Також обговорено розробку методів і програмних засобів розпізнавання образів та обробки супутникових даних для моніторингу сільськогосподарських угідь. Окрім того, розглянуто особливості проектування комп’ютерно-інтегрованих систем та мереж.
 
 
Ще одним напрямом були інформаційні системи підтримки навчальної діяльності. Програмою конференції передбачено і розгляд питань щодо економіко-математичного моделювання трансформаційних процесів, прогнозування показників соціально-економічного розвитку, оцінки ризиків мікро- та макроекономіки. У ході заходу висвітлено основні аспекти розробки системи автоматизації управління, виробництва на сільськогосподарських підприємствах та органах управління за галузями, а також електронні освітні ресурси і методику їх впровадження.
 
 
Після пленарного було проведено 5 секційних засідань, в кожному з яких визначено кращих доповідачів. Секція № 4 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті») відбулася в онлайн-режимі з Вроцлавським природничим університетом, де наразі студенти факультету комп’ютерних наук та економічної кібернетики проходять практичне навчання.
 
 
Робота конференції надала учасникам нового імпульсу у зміцненні міжнародного співробітництва, забезпечення розвитку інформаційних технологій у співпраці з підприємствами у ІТ-індустрії.
 
 
Олена Глазунова, декан факультету комп’ютерних наук 
та економічної кібернетики 
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook