Делегація НУБіП України вивчає досвід управління Університету штату Айова
Делегація НУБіП України вивчає досвід управління Університету штату Айова
13 листопада 2014 року
У рамках робочої поїздки делегація НУБіП України вивчає досвід управління одного з найбільших вишів у сфері природокористування в США - Університету штату Айова – лідера у підготовці кадрів для всіх напрямів аграрного сектору.
Так, члени делегації на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнком відвідали Коледж сільського господарства та природокористування. Декан Венді Вінтерстін детально розповіла про структуру факультету, особливості організації навчально-виховного процесу. Мова йшла і про зміст робочих навчальних планів та програм.
![](/sites/default/files/u107/20141112_205940.jpg)
Потому відбулося знайомство з діяльністю інших структурних підрозділів університету: кафедрами загального тваринництва, технологій, техніки та механізації. Їх очільники – професор Мейнард Хогберт та професор Стівен Мікельсон – ознайомили візитерів з структурою кафедр, їх участю в навчальному процесі, окреслили основні напрями наукової роботи, роль кожного викладача і студента в ній. Також було обговорено матеріально-технічне забезпечення та шляхи його фінансування.
![](/sites/default/files/u107/20141112_214011.jpg)
![](/sites/default/files/u107/20141110_235756.jpg)
![](/sites/default/files/u107/20141112_214339.jpg)
![](/sites/default/files/u107/20141112_215405.jpg)
Крім того, делегація познайомилися з роботою Наукового центру рибництва та гідробіології. Його завідувач – професор Джо Моріс – розповів про залучення до наукових досліджень бюджетних і позабюджетних коштів та участь центру в міжнародних програмах і грантах.
![](/sites/default/files/u107/20141111_215229.jpg)
На завершення робочого дня наші колеги відвідали студентські гуртожитки та побували на баскетбольному матчі між жіночою командою Університету штату Айова та збірною студентської ліги штату.
![](/sites/default/files/u107/20141109_202718.jpg)
Вадим Кондратюк,
директор ННІ тваринництва та водних ресурсів