Пасіка – місце позитиву!

25 серпня 2022 року

    З 17-го серпня 2022 року в нашої групи ПС-20001б почались заняття з реабілітаційної психології на кафедрі конярства і бджільництва, тому що в ній є модулі з Іпо- та Апітерапії. Зокрема нам вдалось познайомитись із завідувачем цієї кафедри Повозніковим Миколою Гавриловичем.

    Ось які враження про це заняття були у моїх однокурсників.

     «Зокрема було цікаво та корисно дізнатись про те, що нас очікує на цих заняттях: особливості проведення апітерапії та іпотерапії».

Тимошенко Катерина

   «Викладач був енергійний та з хорошим настроєм. Тим самим зацікавив нас до вивчення цієї дисципліни та позитивно налаштував на подальшу співпрацю.

   «Завдяки викладачу ми дізналися, що терапії можна проводити не лише з котиками, равликами, а навіть з бджолами та конями. Як виявилось бджоли дуже заспокоюють. А коні викликають позитивні емоції.»

Бабак Маргарита

    «Це наш перший достатній досвід психологічної практики і наразі він мене задовольняє. Коли я дізнався, що ми вивчатимемо реабілітаційну психологію, я і не задумувався, що інколи для допомоги людині вона має зконтактувати з природою та навколишнім середовищем та віднайти душевний спокій. Саме це нам і представили - коні та бджоли, абсолютно несумісні істоти, проте дивлячись на них людина відкриває для себе щось нове та знаходить новий сенс в існуванні.»

Фото 2

Лук’янчук Юрій

     Ми очікуємо багато позитивних емоцій, та вражень від даної дисципліни. Заряд бадьорості та позитиву на цілий день, який подарує нам викладач Микола Гаврилович.

Рябокінь Катерина

   Ми були приємно вражені тим, що наш педагог з реабілітаційної психології такий емоційний та позитивний. Микола Гаврилович влаштував на 1 заняті нам кросворд таким чином він сконцентрував нашу увагу, щоб нам було цікаво. Далі ми дізналися, що будемо дізнаватись про особливості терапії за допомогою бджіл та коней, ми цьому зраділи, тому що в нас за 2 курси не було такої практики.

Бурлака Дар'я

За дорученням групи
студентка 3 курсу ГПФ
Канівець Ангеліна Олегівна

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook