Маріупольчанка Варвара Ластенко пріоритетом для вступу обирає високий рівень практичного навчання, тому вступатиме на спеціальність «Садівництво та виноградарство» в НУБіП України
Маріупольчанка Варвара Ластенко пріоритетом для вступу обирає високий рівень практичного навчання, тому вступатиме на спеціальність «Садівництво та виноградарство» в НУБіП України
23 липня 2022 року
Сьогоднішня наша бесіда з Варварою Ластенко, випускницею Запорізького навчально-виховного комплексу №67, яка через збройну агресію росії змушена була виїхати з рідного Маріуполя і закінчувати школу в онлайн-режимі, проте не втрачає надії на щасливе майбутнє своє і України в цілому. Для цього вона вступатиме на агробіологічний факультет, щоб використати набуті знання для відновлення і покращення аграрного сектору України.
Вітаю! Розкажіть коротко про себе.
— Добрий день! Мене звати Варвара Ластенко. Я народилась і жила у місті Маріуполь, але через війну мені довелось покинути місто. Зараз я знаходжусь в Одесі та активно готуюсь до складання НМТ.
Як Ви дізнались про НУБіП і як сформувалось Ваше рішення вступати саме в наш університет?
— Мої родичі мають аграрний комплекс елеваторів і обробляють землю. Мені сподобалась ця справа і на сайті vstup.info я знайшла інформацію про Національний університет біоресурсів і природокористування України та обрала агробіологічний факультет.
А чим керувались при виборі спеціальності?
— Два роки тому я почала вивчати біологію і цікавитися ботанікою, допомагала батькам з розсадою та створила свій окремий сад. Тому, коли дізналася про спеціальність «Садівництво та виноградарство», зрозуміла, що повинна вступати саме сюди.
Які Ваші очікування щодо навчання на факультеті?
— Я полюбляю активне та практичне навчання. Практика – це основа всіх знань, тому сподіваюсь, що в мене буде саме таке навчання у НУБіП.
Як Ви бачите своє майбутнє після закінчення університету?
— Я впевнена, що зможу реалізувати здобуті під час навчання знання, і таким чином внести свою частку у відновлення та покращення аграрного стану України. Можливо, колись у майбутньому я теж буду мати аграрний комплекс.
Дякую, Варваро, за розмову. Впевнений Ваші очікування щодо навчання в нашому університеті виправдаються. І, можливо, в майбутньому ми з Вами зустрінемось на Вашому аграрному підприємстві на українській маріупольській землі.
Розмову провів Олександр Цизь,
доцент кафедри овочівництва і закритого ґрунту