Олександр Шкіль з Києва: мрію стати педагогом і обираю НУБіП України

26 травня 2022 року
     Страшні події, які відбуваються в нашій країні з початком повномасштабного вторгнення росії на територію України вплинули на кожного громадянина нашої держави. Але особливо важко сьогодні випускникам шкіл та технікумів, адже перед ними стоїть особливий виклик – це вступ в університет за новими правилами і в умовах війни. Проте молодь України прагне до реалізації себе – це діти нового покоління, які знають чого хочуть, до чого прагнуть, і як зможуть себе реалізувати та принести користь Батьківщині.

      Наш співбесідник – Олександр Шкіль, одинадцятикласник однієї з київських шкіл. Ми побесідували з ним в режимі он-лайн та дізнались, як сучасні українські школярі-випускники оцінюють ситуацію в країні та якими бачать власні перспективи.

  • Розкажіть про себе!

     Мене звати – Олександр, мені 16 років. Проживаю з родиною в м. Київ. Я люблю читати, захоплююся комп’ютерами та програмуванням, але найбільше мені подобається процес навчання.

  • Де Ви навчаєтесь зараз та який фах хочете обрати в майбутньому?

    Цього року я закінчую Київський природничо-науковий ліцей № 145, в майбутньому хочу вступати до дружньої родини гуманітарно-педагогічного факультету на спеціальність 015 «Професійна освіта», оскільки саме дана спеціальність відображає те, чим я хочу займатися в подальшому. А НУБіП вважаю одним з найпрестижніших університетів України.

  • Чим Ви цікавитесь в житті?

     Маю багато інтересів в житті, але найбільше люблю інтелектуальні розмови та гру в шахи, яка розвиває та вдосконалює моє мислення. Мені цікаво навчатися та самовдосконалюватися. Багато читаю наукової літератури.

  • Чому обрали саме цю спеціальність і саме НУБіП України?

    Серед багатьох закладів вищої освіти України НУБіП є лідером за багатьма показниками. Так, із соціальних мереж, відгуків знайомих студентів та інформації на сайті факультету, а також власної присутності на «Дні відкритих дверей НУБіП України», що проводився онлайн, я зробив висновки і переконався щодо місця навчання – це є однозначно НУБіП України а саме, гуманітарно-педагогічний факультет. Обрав спеціальність 015 «Професійна освіта», бо вважаю, що саме вона є найбільш наближеною до того, чим я хочу займатися у житті та ким я мрію стати. НУБіП вважаю найкращим та перспективним закладом вищої освіти в Україні і одним з найвідоміших українських університетів в Європі. А головне ‒ він дає велику кількість можливостей для розвитку і самореалізації. 

  • Розкажіть, де Ви дізналися про гуманітарно-педагогічний факультет Національного університету біоресурсів та природокористування України та чим він Вас зацікавив?

     Про гуманітарно-педагогічний факультет я дізнався від викладачів кафедри філософії та міжнародної комунікації. А після того як відвідав день відкритих дверей, однозначно визначився з вибором і факультету, і спеціальності. Під час навчання кожен охочий зможе пройти закордонне стажування чи виробничу практику у кращих вітчизняних та іноземних вишах і підприємствах. Гуманітарно-педагогічний факультет зацікавив мене, ще й програмою подвійних дипломів, що є дуже цікавою для мене особисто. В зв’язку з війною в Україні, такий підхід відкриває нові горизонти для студентської молоді.

  • Чого очікуєте від навчання в університеті?

     Під час навчання я планую максимально використовувати усі можливості, що надає Університет, отримати сучасні знання від висококваліфікованих викладачів.

  • Які Ваші плани на майбутнє?

     Хочу вступити в університет на бюджет і звичайно в подальшому досягти успіху, розвиваючи освітню складову в сучасній вільній незалежній Україні. Адже знайти себе в професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності.

  • Олександре, щиро дякую за цікаву розмову! Успіхів Вам у навчанні та досягненні своїх цілей! До зустрічі в стінах нашого славетного університету!

 

Розмову провели
Ірина Матвієнко та Олена Лаута,
доценти кафедри філософії та міжнародної комунікації

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook