Навчально-виробничі процеси на Голосіївській навчально-дослідній пасіці не зупиняються ні на мить

27 березня 2022 року
   У нашому університеті за сприяння ректора та ректорату прекрасно організовано навчальний процес в дистанційному форматі. Співробітники кафедри забезпечують викладання навчальних дисциплін для студентів гуманітарно-педагогічного факультету, факультету агробіологічного і, звичайно ж, основних технологічних дисциплін для студентів факультету тваринництва та водних біоресурсів.
     У нас чудова атмосфера взаємодії науково-педагогічних працівників та студентів, які прискіпливо та серйозно відносяться до отримання інноваційних знань. Наявна матеріально-технічна база кафедри, особливо навчально-наукової лабораторії, дозволяє нам у відеоформаті демонструвати різні технологічні операції. А поряд з цим, вони вимагають постійного догляду за живими об’єктами. З настанням стабільних теплих днів співробітники кафедр факультету допомогли з переміщенням бджолиних сімей (вуликів) із зимівника та розміщенням їх на виробничому майданчику ‒ «точку».
     Хоча сьогодні дуже не простий час, але нам потрібно дотримуватися всіх технологічних процесів, оскільки від них залежить майбутня продуктивність. І наші бджілки-трудівниці, не звертаючи уваги на ситуацію, вже активно включилися в роботу по забезпеченню себе білковим кормом.
 
     Доцент Микола Войналович навів лад у навчально-демонстраційному павільйоні бджільництва і провів комплексну ревізію стану бджолиних сімей у вуликах різних типів, які зібрані на майданчику та експлуатуються в господарствах України. Це дасть можливість прийняти необхідні управлінські рішення та надавати конкретні поради практикуючим пасічникам.
    Поряд із бджолами, з місць зимівлі також були винесені на постійне місце їх близькі родичі – осмії, які збирають пилок з квітучих рослин, розміщених на ділянках медоносних та лікарських рослин кафедри.
 
 
Микола Повозніков,
завідувач кафедри конярства і бджільництва

    


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook