У Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України пройшла Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні тенденції розвитку науки та освіти»

1 грудня 2021 року
     30 листопада в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України пройшла Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція педагогічних та науково-педагогічних працівників, аспірантів, молодих учених «Сучасні тенденції розвитку науки та освіти».
     Цьогоріч конференція проходила з дотриманням необхідних протиепідемічних заходів, відтак чимало учасників мали можливість долучитися до події в режимі онлайн з використанням засобів Zoom.
     Під час конференції увага усіх присутніх сфокусувалася на непересічних проблемах: правовий захист інформаційного простору; удосконалення проведення навчальних занять в умовах карантинних обмежень; робота бібліотеки в умовах дистанційного навчання; мульти- та інтермодальні перевезення в Україні; передпосівна обробка насіння льону в магнітному полі; контактна логістика тощо.
     З вітальним словом виступила директор коледжу Олена Литовченко, яка привітала присутніх з відкриттям конференції, поділилася захопленням від високого наукового рівня та актуальності представлених доповідей, наголосила на змістовності та практичній спрямованості даного заходу. Також зазначила, що подібні щорічні зустрічі сприяють підвищенню рівня підготовки педагогічних працівників, обміну досвідом та науково-методичною літературою, сумісному, колективному написанню наукових робіт та методичних розробок, допомагають вирішувати нагальні питання, адже вирішення багатьох з них часто науковці знаходять саме під час дискусій або роботи над дослідженнями.
 
     Щороку науково-практичні конференції, які організовуються на базі коледжу, збирають все більше учасників. Так, цьогоріч у заході взяли участь близько 90 представників закладів вищої та фахової передвищої освіти з десяти регіонів України: Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернігівської областей.
     Присутні на конференції активно обговорювали представлені доповіді, задавали питання, рекомендували ідеї та напрямки для подальших наукових досліджень.
 

     Проведений захід став науковим простором обміну думками між досвідченими фахівцями та молодими вченими щодо педагогічних інновацій, особливостей використання інтелектуальних транспортних систем, комунікативної спрямованості навчання, професійного вигорання, дуальної підготовки як складової системи професійної освіти студентської молоді, інструментів та механізмів державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції, перспектив розвитку галузі тваринництва в умовах цифровізації, екологічної безпеки агропромислового комплексу, екологічної ситуації на Україні та її впливу на сільське господарство, сучасного стану фінансово-економічної політики України, модернізації змісту освітнього процесу в умовах впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, розвитку фізичної культури і спорту як важливого напряму державної політики України щодо забезпечення здоров’я громадян, подолання проблеми дефіциту фізичного навантаження в умовах дистанційного навчання під час пандемії Сovid-19, розвитку цифрового інтелекту викладача, сучасних освітніх платформ в умовах дистанційної освіти, інформаційних технологій в сучасному світі тощо.
 
     З матеріалами конференції можна буде ознайомитися на офіційному сайті коледжу за посиланням https://natc.org.ua/content/2021.
 

Бажаємо учасникам конференції натхнення, подальших творчих і наукових досягнень!

 
Тетяна Шеїн,
заступник директора

з навчально-виховної роботи 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook