Увага! Інформація щодо організації вакцинації викладачів, співробітників і студентів 25 листопада 2021 року!

24 листопада 2021 року

   Місце проведення вакцинації науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів (членів їх родин) університету: читальна зала гуртожитку №11 студентського містечка, за адресою: вул. Генерала Родімцева, 7 б.


Для перегляду списків натиснути тут:
Графік та списки контингенту викладачів, співробітників та студентів,
які ревакцинуються 25 листопада 2021 року


    Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів зазначених в списку і графіку на щеплення від Covid 19, у визначений час з 10-00 до 18-00!

     В університеті продовжується вакцинація науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів. Наразі адміністрація КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, надала необхідну кількість доз препарату Вакцина Pfizer-BioNTech – це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer та CoronaVac, тому імунізація проводиться серед викладачів та студентів інститутів та факультетів, які виявили особисте бажання щепитися.
   Нагадаємо, що в Університеті оперативним штабом по протидії пандемії Covid 19, затверджено етапи проведення вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 у структурних підрозділах Національного університету біоресурсів і природокористування України, відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України № 213 від 09.02.2021 року.
     За погодженням з адміністрацією КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, розроблено і затверджено дорожню карту вакцинування науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів університету.

ПОРЯДОК ВАКЦИНАЦІЇ (АЛГОРИТМ)

Оперативним штабом сформовано коло відповідальних осіб за організацію і проведення вакцинування:
Списки бажаючих пройти вакцинацію НПП, співробітників та студентів формують керівники структурних підрозділів університету. Подаються списки в оперативний штаб для узагальнення і розподілу згідно визначених пріоритетів.
Узагальнення і формування списків бажаючих пройти щеплення (завчасно надсилаються списки бажаючих осіб вакцинуватися не пізніше - за дві доби до дати вакцинації (інститутами і факультетами, службами проректорів)) викладачі, студенти та допоміжний склад на імейл - [email protected].
Погодження списків співробітників здійснюється:
Головою оперативного штабу, проректором з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергієм Квашою;
Проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадимом Ткачуком;
Головою профспілкової організації співробітників університету Ростиславом Тарасенко;
Головою первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Олексієм Мельником.
Розподіл обов`язків між членами оперативного штабу:
- Організація доставки лікарів з поліклініки, організація реєстрації та прийому співробітників на щеплення, аналіз списків осіб які пройшли щеплення і які з певних причин не пройшли, але бажають в подальшому його пройти - член оперативного штабу Геннадій Ржевський;
- Обладнання і забезпечення необхідним інвентарем та меблями приміщення, антисептичними засобами, питною водою для проведення щеплення - член оперативного штабу Сергій Стецюк;
- Реєстрація на вакцинування співробітників та студентів згідно визначених списків, надання психологічної допомоги і консультування співробітників під час вакцинації - провідний фахівець відділу виховної роботи і студентських справ Ірина Курінна;
- Супровід пільгових категорій співробітників, розгляд скарг і побажань співробітників під час вакцинування - начальник відділу соціальної роботи Віктор Потебня.


Протипоказання
Усі вакцини від COVID-19 не можна використовувати у разі:
-важкої алергічної реакція на їхні компоненти чи попередню дозу;
-гострого захворювання (температура тіла вище 38,5ºC);
Вакцину CoronaVac/Sinovac Biotech не можна застосовувати, якщо:
-ви вагітні чи годуєте грудьми;
-маєте синдром Гійєна-Барре в анамнезі.

мРНК-вакцину виробника Pfizer/BioNTech не можна використовувати, якщо ви маєте:
- тяжку алергічну реакцію після першої дози вакцини або до будь-якого з її компонентів (наприклад, анафілактичний шок тощо);
- негайну алергічну реакцію будь-якого ступеня тяжкості на першу дозу вакцини мРНК COVID-19 або будь-якого з її компонентів (включно з поліетиленгліколем) після введення вакцини;
- негайну алергічну реакцію будь-якого ступеня тяжкості на полісорбат.

Реакції на вакцину
Вакцинація від COVID-19 допоможе розвинути імунітет до вірусу. Ваш організм може певним чином реагувати на вакцину, це означає, що ваше тіло вибудовує захист.
Такі реакції на місці щеплення є нормальними:
біль;
набряк.
Також можуть виникнути такі загальні реакції:
гарячка;
озноб;
головний біль;
втомлюваність.
Ці реакції є нормальними та минають за кілька днів після вакцинації.
Якщо ви відчуваєте дискомфорт, зверніться до лікаря за рекомендаціями. Також ви можете так полегшити місцеві симптоми:
накладайте прохолодні компреси на місце щеплення;
легко розминайте руку, в яку робили щеплення;
пийте багато рідини.

 

Також нагадуємо, що якщо ви раніше отримали вже документи про вакцинацію із терміном на пів року, вам необхідно:

COVID-сертифікат у застосунку Дія - оновити його протягом місяця до завершення терміну його придатності.

Для цього потрібно видалити попередній COVID-сертифікат та згенерувати новий;
Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 - після закінчення дії поточного документа (180 днів) звернутись до свого сімейного лікаря та отримати нове міжнародне свідоцтво (воно буде дійсне ще пів року). 


Оперативний штаб університету 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook