Зустріч представників Вишеградської Асоціації Університетів

30 квітня 2014 року
 

 
28-29 квітня представники Вишеградської Асоціації Університетів відвідали керівництво ЄС в Брюсселі з метою обговорення можливості співпраці.
Серед них були і представники нашого університету: Максим Дмитрович Мельничук - проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності та Вадим Анатолійович Ткачук, директор ННЦ міжнародної діяльності. Всього, 21 представник із 8 країн, що представляють 13 університетів та установ прийняли участь у зустрічі, обговорювалися нові напрями співпраці, обмінювалися знаннями та інформацією.
Програма заходу включала зустріч із Генеральним директором Європейської Комісії у галузі досліджень та інновацій – д-ром Джоном Белл, а також візит Об'єднаного Дослідницького Центру та зустріч із його Генеральним директором – проф. Володимиром Жуха. Надзвичайно цінну інформацію про відповідні установи та пропозиції щодо можливості співпраці презентували проф. Гвідо Ван Хуленбрук, президент ICA і д-р Даніел Каірен, представник «Steibeis Europa Centrum».
Відвідування Європейського парламенту також було хорошою можливістю дізнатися більше про функціонування Європейського Союзу та його адміністративних одиниць.
Зустріч представників Вишеградської Асоціації Університетів в Брюсселі відбулася за підтримки стратегічного проекту Міжнародного Вишеградського Фонду «Стійкість в агросекторі країнах V4 та країн сусідніх регіонів» (№ 31110007).
Детальна інформація по заходу ви можете переглянути за посиланням.
Євген Канарський
помічник ректора з міжнародних питань
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook