Інструментальні колективи

 

       Духовий оркестр університету був створений ще в 1947 році і з часом став провідний серед аграрних закладів України колективом, якому притаманна громадська активність, високий професіоналізм, бажання долати нові мистецькі вершини. За значні досягнення у пропаганді музичного мистецтва у 1976 році колективу під керівництвом Заслуженого працівника культури України Євгена Доненка було присвоєно високе звання «Народний».

       Колектив професійно виконував старовинну музику, твори сучасних композиторів, українські народні мелодії, популярні мелодії наших днів. Оркестр багаторазово ставав переможцем різноманітних конкурсів і фестивалів, наприклад, став дипломантом Міжнародного молодіжного музичного фестивалю «Копенгаген – 96» та фестивалю «Діфвіндс – 2000» (Люксембург), де посів перше місце. 

     

     Сучасне життя внесло свої корективи, цей колектив перетрансформувався в естрадно-духовий оркестр, у який входить 2 секції: духова і ритм – секція. Учасники оркестру - студенти та викладачі університету, які не є професійними музикантами, проте любов до мистецтва і бажання зі сцени дарувати його публіці надихає кожного учасника трудитися з повною віддачею для підвищення особистої майстерності та професійного рівня оркестру в цілому. Поєднання духового і естрадного напрямів звучить сучасно і сприймається молоддю з захопленням.

   

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook