Вітаємо студентку 4-го курсу факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування Несвідоміну Олександру Вікторівну з дипломом ІІІ ступеня зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка»

14 березня 2013 року

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1076 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році» у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка».

Від кафедри нарисної геометрії, комп’ютереної графіки та дизайну на конкурс була подана робота студентки 4-го курсу факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування Несвідоміної Олександри Вікторівни, яку вона виконала під керівництвом аспірантки цієї ж кафедри Кремець Тетяни Сергіївни.

Загалом було подано 169 студентських наукових робіт, що надійшли із 39 вищих навчальних закладів. Роботи оцінювала галузева конкурсна комісія в складі 19 докторів наук і 7 кандидатів наук із 17 вищих навчальних закладів та наукових установ. В її складі був представник і нашого інституту – проф. Пилипака Сергій Федорович.

На підсумковій науково-практичній конференції було заслухано 41 доповідь з 27 вищих навчальних закладів України.

За результатами конкурсу галузева комісія прийняла рішення нагородити студентку 4-го курсу факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування Несвідоміну Олександру Вікторівну дипломом ІІІ ступеня зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка» та відзначити дипломом її наукового керівника – аспірантку Кремець Тетяну Сергіївну.

Нижче наводимо копії дипломів та деякі фото із конференції. Кафедра нарисної геометрії, комп’ютереної графіки та дизайну вітає своїх представників із отриманням нагород на такому представницькому конкурсі.

Відкриття конференції.

Доповідь Несвідоміної Олександри Вікторівни.

Підведення підсумків.

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook