Віталій Сандига, учень 11 класу Переяславської ЗОШ № 1: «Моя мрія – факультет ветеринарної медицини НУБіП України»

10 лютого 2020 року
  • Розкажіть про себе.

     – Мене звуть Віталій Сандига. Навчаюсь в 11 класі Переяславської ЗОШ № 1 у місті Переяслав Київської області. Беру активну участь у громадському житті школи та міста.

  • Чому Ви обрали саме спеціальність ветеринарна медицина і саме НУБіП України?

     – Мені дуже подобається спеціальність «Ветеринарна медицина», тому що дбати про здоров’я тварин – це надзвичайно гуманно та важливо. На мій вибір вплинув лікар ветеринарної медицини, депутат міської ради, кандидат ветеринарних наук, генеральний директор «Сімекс-альянс Україна», випускник НУБіП України В’ячеслав Володимирович Саулко, який є прикладом відданості професії та надзвичайно кваліфікованим спеціалістом. Разом з професором Валентином Івановичем Карповським він проводив профорієнтаційний виступ перед випускниками нашої школи. Також я приїздив на день відкритих дверей у НУБіП України. Мені надзвичайно сподобався цей сучасний, високорейтинговий заклад вищої освіти. Все це разом і вплинуло на моє рішення стати лікарем ветеринарної медицини. То ж навчання в самій потужній ветеринарній школі України на даний момент – моя основна мрія.

  • Які Ваші плани на майбутнє?

     – Після закінчення навчання хочу пройти стажування у хорошій клініці в Україні або за кордоном. Можливо, буду вступати до аспірантури на одну із кафедр факультету ветеринарної медицини НУБіП України. Наукова робота мені подобається. Буду навчатися добре, аби стати гарним фахівцем з улюбленої спеціальності «Ветеринарна медицина».

  • Крім навчання, чим Вам подобається займатися?

     – Я дуже люблю музику, закінчив музичну школу. Добре граю на гітарі. Знаю, що в університеті є кілька Народних творчих колективів, тому мені хотілося б стати членом одного з них.

Розмовляв професор кафедри біохімії і
фізіології тварин ім. акад. М. Ф. Гулого
Валентин Карповський

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook