Екологічний фестиваль! Ура! Ура! Ура!

3 травня 2012 року
Е – екологічний фестиваль - енергійний захід, спрямований на екологічне виховання молоді, організувала та провела Студентська організація НУБіП України. На його відкриття прийшли проректор з культурно-виховної та соціальної роботи Н.М. Рідей та начальник науково-дослідної частини, голова ВМГО «Спілка молодих аграріїв» А.М. Білоус.
К – коли офіційну частину фестивалю було завершено, настав час квесту. У ньому взяли участь сім команд, які мали відгадати за завданням своє наступне місцеперебування – куди їм треба якомога швидше бігти, щоб прийти до фінішу першими. Серед заданих точок локації були бювет, ботанічний сад, скелет кита у дванадцятому і макет лосів в першому корпусі, конюшня, монументальний камінь біля третього корпусу, а кінцевою точною обрали Актив-центр.
О – окрім цього були ще завдання від Агентів – осіб, які знаходились на пунктах призначення. За виконане завдання Агент давав літеру, з яких в результаті складалося слово. Переможницею еко-квесту стала команда факультету біотехнології. Усі учасники отримали подарунки: блокноти і ручки з екологічних матеріалів та квитки у театр “Дивні люди”, а капітану команди-переможниці дісталася ще й флеш-карта. Після цього вся велика екологічна бригада рушила озеленювати територію біля гуртожитку № 11: хлопці копали ями, а дівчата висаджували маленькі деревця. Ніхто не залишився осторонь ще й тому, що більшість присутніх ніколи не садили дерев і дуже хотіли спробувати.
А потім, гарно попрацювавши, студенти зробили собі привал у низині за 11-м гуртожитком. Там усіх учасників фестивалю гостинно частували кухарі-аматори Студентської організації.
Ф – фантастично смачна каша знайшла схвалення серед молоді. І хоча вона складалася з крупи, тушонки і…картоплі, проте чомусь була дійсно дуже смачною! А ще можна було випити чаю. До того ж пригощали молодь безкоштовно, тому що будь-яка праця має бути нагороджена.
Е – ееее… Слів на цю літеру поки не придумала!) А продовженням заходів став студентський концерт, на якому виступили рок-гурти факультетів землевпорядкування і рибогосподарського. Окрім них на маленькій сцені співали біотехологи С. Сафронова та Т. Темченко, пантоміму про кохання показали М.Миголь, М. Гордєєв. та Ю.Недяк та веселила публіку команда КВН агробіологічного факультету “Боба і Біба із НУБіПа”, а вів концерт студент факультету енергетики і автоматики А. Рудченко.
С – сам концерт тривав не більше години, але був дуже сучасним і класним.
Завершила перший день фестивалю спільна вечеря тією ж таки кашею, що залишилася після обіду.
Т- та це ще не кінець! Наступного дня відбувся науковий семінар серед студентів НУБіП України. Темами доповідей стали проблеми та наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Молодці всі доповідачі, тому що змогли зацікавити своїми роботами всіх присутніх.
І ось за якісь дві години зала спорожніла, молодь розійшлась по своїм справам. Екологічний фестиваль завершився.
Стільки приготувань, роботи, вражень…
Тож чекаємо наступного року і з новими силами та свіжими ідеями започаткуймо вже традиційний екологічний фестиваль, у якому будуть враховані всі цьогорічні помилки та недопрацювання. І він вибухне з новою силою. А поки що бережімо природу та вчімося раціонально використовувати її дарунки.
До зустрічі за рік!

           

 

М. Миголь


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook