Поєднання теорії і практики у ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової»

21 травня 2019 року
     Якісна практична підготовка студентів у ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової» – невід’ємна складова навчального процесу.

     Вимога часу – максимально зблизити теорію і практику. Набуття безцінного досвіду в умовах виробництва, практичних умінь та навичок – це основна мета організації практичного навчання в коледжі.
     У результаті співпраці в цей час студенти коледжу ІІІ курсу спеціальності «Агрономія» проходять навчальну практику з дисципліни «Насінництво і селекція» на базі ТОВ «ВНІС».
     Основними завданнями практики є ознайомлення з проведенням сортового, насіннєвого контролю та технологією вирощування насіннєвих посівів. Практиканти мають можливість поєднати теорію та практику в питаннях гібридизації ріпаку, що включає схрещування, ізоляцію, кастрацію рослин та ін.

  

     Студенти проводять роботи по розмноженню елітного насіння на захищених ділянках та безпосередній догляд за рослинами, зокрема прополювання, полив, підживлення. Займаються висаджуванням рослин, організовують ізоляцію посівів культур від перехресного запилення на селекційних ділянках та ділянках розмноження, безпосередньо ріпаку, з метою отримання нового, якісного селекційного матеріалу.

     Практиканти побували на екскурсії в біотехнологічній лабораторії інституту, де ознайомились з лабораторним обладнанням, що використовується для вирощування і розмноження рослин у лабораторних умовах, а також докладно вивчили поетапну технологію цієї методики.

     Добре навчені молоді робочі кадри швидко пристосовуються до робочого ритму виробництва, витрачаючи мінімально часу для адаптації, що позитивно відображається на іміджі підприємства та навчального закладу.

Філатова В.Л.,
зав. технологічним відділенням

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook