У Ніжинському агротехнічному коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня матері

12 травня 2019 року
     У травні, коли прокидається від сну природа, дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День Матері. Свято Матері – свято любові, воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей!

     Традиційно колектив ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» відзначив День матері насиченою концертною програмою.

     Для присутніх у залі мам лунали пісні у виконанні Ангеліни і Руслани Козієнко, Катаріни Стець, Марії Шевченко, Яни Глови, ансамблю народної пісні «Молоді голоси», до глибини душі вразив виступ нашого студента Владислава Сітька зі своєю мамою Світланою Сітько.

     Окрасою заходу були ліричні й ніжні, яскраві й запальні хореографічні постановки Олени Короткіної та Анжели Гніденко. Приємною несподіванкою для глядачів був вальс у виконанні викладачів-мам та їхніх синів-студентів, сучасний танок гурту дівчат «Unlike», а також віртуозне танго викладачів коледжу.

     Емоційними були поезія у виконанні Юлії Полтавець та монолог Маргарити Мусієнко. Як завжди, замилував грою на саксофоні Назарій Коваленко.

 

     З нагоди свята вітаємо всіх наших матусь. Бажаємо добра і здійснення сонячних материнських мрій і надій. Радості Вам без меж, вдячності від дітей, любові й тепла.

Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015