Хімічний брейн-ринг серед студентів: перемогли майбутні лікарі ветеринарної медицини

9 травня 2019 року
     8 травня в хімічній аудиторії відбувся справжній батл між 12 командами студентів трьох факультетів НУБіП України, в якому перемогу могли здобути лише найерудованіші та найкмітливіші учасники. Вони намагалися якомога швидше знайти відповіді на цікаві запитання ведучої – старшого викладача кафедри загальної, органічної та фізичної хімії Ольга Кравченко.

     Слідкувало за порядком та дотриманням правил інтелектуальної гри поважне журі: завідувач кафедри Лідія Ковшун, доценти Роман Жила та Надія Солод. У ході гри учасники команд продемонстрували знання з хімії, ерудицію, кмітливість та винахідливість, отримали гарний настрій та задоволення.

     У цьому році перемогу здобула команда зі справжньою хімічною назвою «Сторожі формаліновії ванни», що представляла факультет ветеринарної медицини, яка у фінальному запеклому двобої лише на останньому запитанні випередила срібних призерів – команду «Реактив Фелінга» того ж факультету. Ну а бронзові нагороди виборола команда факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК – «Food technologies», яка в матчі за третє місце обіграла ще одну команду факультету ветеринарної медицини – «Диванні експерти».

     Звання глядацьких симпатій виборола команда з механіко-технологічного факультету – «Механік».

     Переможці та призери отримали почесні дипломи. То ж наше свято знань успішно відбулося, а, спостерігаючи за азартом, кмітливістю, винахідливістю та ерудицією учасників, можемо стверджувати:
     «Це було круто»!

Роман Жила,
доцент кафедри загальної, органічної та фізичної хімії

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)