Молоді науковці-робототехніки провели експериментальні дослідження на ПРАТ «Комбінат «Тепличний»

29 квітня 2019 року
     Молодь кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка, а саме доцент Наталія Заєць, виконувачі обов’язків доцента Алла Дудник, Тарас Лендєл, аспіранти Інна Якименко та Поліщук Д.В. у черговий раз побували в ПРАТ “Комбінат “Тепличний” для проведення наукових досліджень в рамках науково-дослідної роботи “Розроблення ресурсоефективних режимів вирощування овочевої продукції в тепличних комплексах”.

 

     Науковці кафедри продовжили аналізувати складний біотехнічний об’єкт (цех № 9), що є основою для розробки його моделі та енергозберігаючої системи автоматичного керування мікрокліматом. При цьому важливо взяти до уваги точку зору виробничників із багаторічним досвідом, що вистувають в якості експертів.

 

     Цікавими виявились результати випробувань розробок кафедри на основі програмно-апаратних засобів Arduino та Rasberry Pi. Отримані результати будуть використанні для оптимізації режимів вирощування овочевої продукції в спорудах захищеного ґрунту.

 

    Хотілось би подякувати керівництву цього сучасного підприємства, де кафедра ось уже протягом багатьох років має можливість брати участь у наукових дослідженнях як член Асоціації «Теплиці України».

 

Якименко Інна,

аспірант кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook