Японія потребує консультацій українських радіологів

17 лютого 2012 року
30-31 січня 2012 року на запрошення Японського товариства інженерів-механіків і дослідницької асоціації з ядерної безпеки директор Українського НДІ сільськогосподарської радіології НУБіП України В.О. Кашпаров у складі українських радіологів побував у Токіо, де взяв участь у представницькому симпозіумі радіологів: у Токійському університеті зібралися близько 150 фахівців. Його доповідь, присвячена національному досвіду реабілітації радіактивно забруднених сільськогосподарських і лісових угідь, викликала великий інтерес у японських колег.
У рамках візиту відбулася також зустріч в парламенті Японії з членами незалежної комісії з вивчення аварії на АЕС Фукусіма 1, які висловили подяку українським вченим за надану допомогу і готовність до реального співробітництва з японськими інститутами та університетами для проведення спільних досліджень, підготовки фахівців.
Нинішній візит українських радіологів на Японські острови - лише перший крок співпраці. Зараз підготовлено міжурядову угоду між керівництвом Японії і України, яка передбачає проведення спільних досліджень, обмін спеціалістами тощо.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook