Випуск-2018: магістри управлінці–інноватори у щасливу путь
Випуск-2018: магістри управлінці–інноватори у щасливу путь
22 грудня 2018 року
У ННІ післядипломної освіти НУБіП України відбувся випуск магістрів спеціальності «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Управління інноваційною діяльністю» денної та заочної форми навчання.
З вітальними словами до випускників, викладачів та гостей свята звернулась директор ННІ післядипломної освіти, професор Марія Кулаєць, яка привітала магістрів із закінченням повної вищої освіти та побажала їм реалізації всіх задумів у житті, кар’єрного росту.
До побажань долучається завідувач кафедри Ольга Витвицька. Вона і зачитала наказ про вручення дипломів та 25 випускників отримали свою путівку в життя.
![](/sites/default/files/u289/1_0.jpg)
![](/sites/default/files/u289/2_0.jpg)
![](/sites/default/files/u289/3_0.jpg)
![](/sites/default/files/u289/4_1.jpg)
![](/sites/default/files/u289/5_1.jpg)
![](/sites/default/files/u289/6_0.jpg)
![](/sites/default/files/u289/7_0.jpg)
Слова щирої вдячності колективу Інституту висловили староста групи Теплюк Оксана, її батьки
![](/sites/default/files/u289/10.jpg)
![](/sites/default/files/u289/11_2.jpg)
Вручення дипломів в ННІ післядипломної освіти перетворилося у сімейне свято.
![](/sites/default/files/u289/8.jpg)
Дружня сім’я Дєдових разом з донечкою прийшли за маминим дипломом.
![](/sites/default/files/u289/9_2.jpg)
![](/sites/default/files/u289/12_0.jpg)
![](/sites/default/files/u289/14.jpg)
![](/sites/default/files/u289/15.jpg)
![](/sites/default/files/u289/16.jpg)
Знаємо, що із стін нашого університету ідуть в життя висококваліфіковані фахівці яким прищеплено любов до рідної альма-матір, які приведуть собі на зміну таких же добросовісних студентів.
![](/sites/default/files/u289/17.jpg)
Богдана Вишнівська