Нові методи навчання на факультеті аграрного менеджменту

31 жовтня 2018 року

     Підходить один із затишних вечорів, і ми як майбутні менеджери плануємо свій час: зайнятись чимось корисним чи відпочити?.. Почитати професійну літературу чи подивитися фільм? Ну що ж, у нас гарні новини: ми змогли поєднати «приємне з корисним». А нам у свою чергу допомогли у цьому наші викладачі та один з найбільших агрохолдингів України – Компанія UkrLandFarming PLC.

     Студенти факультету аграрного менеджменту мали можливість відвідати заняття корпоративного університету даної компанії – кіноклуб Антикафе ULF. Темою заняття стало лідерство: якими характеристиками повинен володіти справжній лідер? як складається злагоджена команда? Ці питання ми обговорювали після перегляду дивовижного науково-фантастичного фільму режисера Гевіна Худа за однойменним романом Орсона Скотта Карда. Як виявилось, навчання може відбуватися досить нестандартними методами. У фільмі, на прикладі головних героїв, ми знайшли відповіді на питання, які були поставленні перед нами на початку перегляду:

  • Де компанії взяти лідерів?
  • Які методи роботи формують лідерів?
  • Які компетенції лідера?
  • Командна робота і в чому полягає ефективність команди?

     Обговоривши всі припущення та твердження зі співробітниками компанії, зробивши висновки з теми «Лідерство», надавши відповіді на всі запитання, які хвилювали нас перед переглядом фільму, ми щасливі повернулись в стіни рідного університету. Дякуємо UkrLandFarming за надану можливість взяти участь у такому цікавому заході.

Ірина Штандер та Вікторія Вишневська,
студентки 4 курсу ФАМ

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій