Випускниця школи Катерина Кондратенко з Київщини: беру приклад з дядька, який очолює землевпорядну службу Кагарлицького району, вступаю на спеціальність «Геодезія та землеустрій»

25 липня 2018 року

Струнка красуня з Миронівки Катерина Кондратенко впевнена, що приклад треба брати з успішних людей. Серед таких вона бачить своїх рідних, які віддано працюють в органах управління земельними ресурсами. А  де отримати фах і стати конкурентноспоможним фахівцем галузі? Безумовно в НУБіП, про який їм розповідав земляк Олексій Муравський на зустрічах в школі.

 

- Як звершила навчання, які очікуєш результати від вступної кампанії?

 
Хоч маю і гарний середній бал, проте «завалила» ЗНО з математики, можливо, через хвилювання, маю невисокий результат. Участь в олімпіаді додасть шансів бути вище в рейтингу вступників, але це бали з географії, яка не є профільною Тому вже як буде, не пройду на бюджет, все одно мрію не полишу, вчитимуся за умов договору. В цьому мене підтримує моя мама, дідусь і всі рідні.
 

- Катерино, які враження від університету, ти ж тут не вперше?

 
Чудовий зелений мікрорайон студентського життя, де панує дух нового і невідомого. Величні корпуси, велика і охайна територія, ввічливі викладачі – все це торкнуло мою романтичну натуру. НУБіП гарний в любу пору року, була тут і восени, і взимку, і весною на предметній олімпіаді. Коли привезла подавати документи приємно було поспілкуватися і з деканом Тарасом Олексійовичем, і з його заступником Наталією Василівною, доречі, саме вона спонукала мене до олімпіади та багато в чому консультувала. А відповідальні секретарі приймальної комісії приділили багато уваги, допомогли створити електронний кабінет та доступно розказали про умови прийому. Сподіваюсь, на факультеті землевпорядкування усі  такі дружні викладачі.
 

- Окрім нових знань, що ще очікуєш від студентського життя?

 
Всі шкільні роки граю в баскетбол, маю певні досягнення.  Знаю, що і в НУБіП є сильна баскетбольна команда. Мрію активно брати участь у студентському самоврядуванні. Сподіваюсь на широке коло нових друзів. 
 
Розмовляв декан факультету  землевпорядкування 
Тарас Євсюков
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook