В Бережанському агротехнічному коледжі визначили кращого знавця електроенергетики, електротехніки та електромеханіки

12 червня 2018 року

     Перед агропромисловим комплексом країни, з урахуванням його реформування стоять важливі завдання щодо переходу його на інтенсивні засоби отримання сільськогосподарської продукції. Все це вимагає безперервного розширення і поглиблення електрифікації сільського господарства, а також підготовки кваліфікованих спеціалістів у галузі енергетики.

     За спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» проводиться підготовка фахівців з розрахунку, проектування та експлуатації електротехнічного устаткування. В основу професійної підготовки спеціалістів-електроенергетиків покладено новітні інформаційні технології, особлива увага приділяється комп’ютерному проектуванню електричних систем і мереж, електротехнічного обладнання і машин, вивченню питань створення сучасних відновлювальних джерел енергії, застосуванню енергоефективних технологій.
     В ході підготовки молодих спеціалістів необхідно приділяти особливу увагу практичній підготовці студентів, формуванню вмінь та навичок щодо вирішування як повсякденних завдань так і проблем, що виникають в аварійних ситуаціях. Навчання повинно викликати зацікавленість у майбутніх спеціалістів. Найбільш інтенсивно студенти працюють і засвоюють матеріал при створенні умов змагання.

     Викладачем циклової комісії «Спеціальних електротехнічних дисциплін» Бережанського агротехнічного коледжу Ярославом Біликом проведено конкурс між студентами групи Е-31М «Кращий електромонтер». Методом жеребкування студенти об’єднані у 5 бригад. Перед кожною бригадою поставлено індивідуальне завдання однакової складності. Роботи виконувались під чітким керівництвом викладача та наглядом журі предметної комісії. У ході конкурсу студенти відпрацьовували навики з монтажу схем керування електроприводом та повітряних ліній електропередач.

     Змагання завершилось перемогою студентів Олега Богана і Віталія Дуди. Виконані монтажні роботи цих учасників найбільш відповідали вимогам ПТЕ, ПТБ та ПУЕ.

Наталія Оберська,
голова циклової комісії
спеціальних електротехнічних дисциплін 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook