Розпочала роботу 72 Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми»

4 квітня 2018 року

 

Сьогодні, 3 квітня 2018 року розпочала роботу 72-га Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми» присвячена 120-річчю заснування НУБіП України, яка організована факультетами тваринництва та водних біоресурсів і харчових технологій та управляння якістю продукції АПК.

     Проведення цієї конференції на рівні Всеукраїнської відбувається втретє. При цьому спостерігаємо тенденцію до збільшення кількості учасників та навчальних закладів. Так, якщо у 2016 і 2017 роках, їх кількість була 9 і 12 відповідно, то у 2018 році вже 17. Загалом у конференції попередньо зареєструвалося понад 100 учасників, понад 30 з яких з провідних вузів України. Серед них: Відокремлений структурний підрозділ Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва, Вінницький національний аграрний університет, ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Житомирський національний агроекологічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, Одеська національна академія харчових технологій, Одеський державний екологічний університет, Полтавська державна аграрна академія, Харківська державна зооветеринарна академія.

     Конференцію відкрив декан факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України Вадим Кондратюк. Він привітав учасників, акцентував увагу на важливості підтримки студентської науки і побажав успіхів у навчанні та подальшій діяльності студентів. Начальник науково-дослідної частини НУБіП України Володимир Отченашко зазначив на важливості модернізації науки в руслі світових тенденцій розвитку інформаційних технологій. Директор НДІ технологій та якості продукції тваринництва НУБіП України Іван Чумаченко представив науковий комітет конференції, який оцінює виступи студентів, також оголосив регламент роботи.

     В роботі Конференції 3-4 квітня 2018 року заплановано заслухати близько 80 доповідей. Наразі студенти проявляють активність, задають провокуючі питання, відбувається «жива» дискусія в добрій науковій атмосфері.

  

Е. Адамчук, 
доцент кафедри конярства і бджільництва

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook