18 травня - День вишиванки!

16 травня 2017 року
Цього року 18 травня відзначається Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Це свято започатковано за пропозицією студентки з Чернівців Юлії Воронюк у 2006 році та швидко стало традицією. Як зазначають організатори і учасники свята, основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Хоча протягом усієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
Студенти, викладачі і співробітники Національного університету біоресурсів і природокористування України приєднуються до доброї традиції і 18 травня вдягають вишиванки. Аби закарбувати цей день в історії, 18 травня о 14-00 на сходах третього навчального корпусу відбудеться святкове фотографування. Запрошуємо до участі!
Катерина Довгань,
начальник відділу виховної роботи та студентських справ 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)