ДЛЯ ПРЕКРАСНОЇ ПОЛОВИНИ – ЧУДОВИЙ КОНЦЕРТ!

9 березня 2017 року

    7 березня 2017 р. студентська організація факультету конструювання та дизайну традиційно привітала всіх своїх дівчат з Міжнародним жіночим днем. Запрошені були дівчата не лише з ФКД, а й всі охочі.

 

 

 

Изображение 
 
Изображение 
 
Изображение 
 

    Свято відбувалося в 11 корпусі, де в 136 аудиторії зібралися найталановитіші хлопці, щоб привітати найкрасивіших дівчат!

В рамках розважальної програми наші молоді артисти подарували багато пісень, сповнених освідченнями, захопленням та словами вдячності для жіночої половини аудиторії. Усмішки з уст наших гостей не сходили, адже їх веселили: «справжній» маг Сергій Суханов, наші КВН-щики Жерибор Дениста Галиш Орест, романтичну мелодію на трубі виконав Олексій  Кривонос,  драйвовий брейк був виконаний Дмитром Шадріним, ніжна сопілка звучала у виконанні Миколи Буджака, своїми вокальними здібностями чарували Владислав Матвієнко, Сергій Мінич, Стаценко Станіслав, Давид Кузнюк та Максим Гненюк, а своєю грою у музикально-інструментальному гурті факультети дивували Михайло Рахлій,  Олександр Бундалевський, Назар Юрченко, та Нікіта Величко.

 
 
Изображение