Факультет тваринництва та водних біоресурсів обзавівся власним конференц-залом

17 травня 2016 року

      До Дня університету залишилося 11 днів. Виконуючи програму розвитку університету «Голосіївська ініціатива-2020», факультети , навчально-наукові інститути та підрозділи готуються до відзначення 118-річниці з дня заснування нашої alma mater.

     Факультет тваринництва та водних біоресурсів обзавівся власним конференц-залом. Від колишньої 79-ї навчальної аудиторії першого навчального корпусу залишилися лише номер і метраж. За якихось три місяці набувши абсолютно нового обличчя, вона стала місцем проведення засідань факультетської вченої ради, говорить декан факультету Вадим Кондратюк. Але й навчальний процес не страждатиме: заняття в аудиторії проходитимуть відповідно розкладу. Керівництво факультету переконане, що проведення занять в новій аудиторії сприятимуть формуванню у студентства почуття господаря, адже саме студенти виконували значну частку робіт.

     Планується і проведення тут зовнішнього оцінювання знань студентів, наукових конференцій та інших заходів. Єдине, що сьогодні вона потребує, звукопідсилючої апаратури. Але її завтра буде встановлено. Так що травневе засідання вченої ради пройде саме тут. 
     Прекрасний ремонт став можливим завдяки залученню коштів благодійників з числа випускників минулих років, які сьогодні міцно стоять на ногах.

Валентин Обрамбальский

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook