Кожен день - з користю для рідного факультету та університету. Профорієнтація у розпалі ЗНО.

5 травня 2016 року

     Накращим днем для проведення профорієнтації серед майбутніх абітурієнтів обрано 5 травня - день першого екзаменту з ЗНО. Доцент кафедри Касаткін Д.Ю. разом з колегами провів у м. Біла Церква зустрічі з школярами та їх батьками перед ЗНО та під час його.

 

   5 травня 2016 р. перед школами можна було зустріти не тільки школярів, які були дуже схвильовані такою подією в їх житті, але і їх батьків та класних керівників. До речі, в них була не абияка зацікавленість напрямами та спеціальностями, які забезпечує факультет  інформаційних технологій. Студенти хочь і були зайняті підготовкою до іспитів однак з цікавості задавали багато питань. Алеж більше питань задавали батьки. Слід зауважити, що вони цікавилися не лише інформаціними технологіями але і іншими спеціальностями на які готує наш університет. Батьків хотіли почути також відповіді на питання щодо проживання, харчування, організації дозвілля студентів в НУБіП України.

  День був жаркий та насичений, але вдалося відвідати такі навчальні заклади м. Біла Церква та прорекламувати рідний університет:

- Білоцерківська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

- Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

- Білоцерківська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

- Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О.Кириленка

- Білоцерківське навчально-виховне об'єднання "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня"

- Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook