На факультеті тваринництва та водних біоресурсів завершилася робота по формуванню робочих навчальних планів на 2016-2017 навчальний рік

23 січня 2016 року

     Після реорганізації ННІ тваринництва та водних біоресурсів у факультет в 2014 році розпочалася послідовна робота з підвищення якості надання освітніх послуг та покращення підготовки фахівців-технологів для галузей тваринництва і рибництва. Обов’язковою складовою такої роботи є перегляд і вдосконалення робочих навчальних планів і програм. На факультеті була створена робоча група з досвідчених науково-педагогічних працівників, які спочатку вивчили досвід зарубіжних університетів-партнерів, проаналізували їхні навчальні плани та програми й вислухали пропозиції і побажання роботодавців.

     

     Наступним етапом формування нормативної та варіативної складових підготовки фахівців з технології виробництва і переробки продукції тваринництва та водних біоресурсів і аквакультури було вивчення змісту навчально-методичних комплексів дисциплін та удосконалення практичної складової у підготовці фахівців вищезазначених спеціальностей. В результаті кропіткої цілеспрямованої роботи було сформовано робочі навчальні плани, які повністю відповідають вимогам новому закону "Про вищу освіту", Положенню "Про організацію освітнього процесу в НУБіП України" та максимально враховують потреби виробництва та побажання ради роботодавців факультету.

     Слід також відзначити, що за час роботи над розробкою робочих навчальних планів і програм кількість дисциплін скоротилася майже вдвічі завдяки укрупненню дрібних дисциплін та удосконаленню їх змісту та наповнення.

Вадим Кондратюк,
декан факультету тваринництва
та водних біоресурсів


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)