Посилюємо енергетичну безпеку: зарядні станції FJDynamics PowerSec MP2000 подаровані факультету землевпорядкування НУБіП

3 жовтня 2023 року
  Початок тижня на факультеті землевпорядкування розпочався активно. Керівництво факультету зустрілося з представниками іноземних партнерів Німецько-українського агрополітичного діалогу, які передали щедрий подарунок для факультету – дві портативні зарядні станції FJDynamics PowerSec MP2000 Portable Power Station 2000W.

  За попередньою домовленістю декана факультету землевпорядкування Тараса Євсюкова з друзями-партнерами проєкту Німецько-український агрополітичний діалог, факультету подаровано дві ультрасучасні портативні зарядні станції FJDynamics PowerSec MP2000, 2000 W із двома додатковими потужними акумуляторами BP2000. Сучасні зарядні станції вартістю понад 230 тис. грн не лише сприятимуть організації освітнього процесу, а й забезпеченню безперебійної роботи в осінньо-зимовий період та за умов відключень електроенергії.

  Така допомога є вагомим кроком до зміцнення енергетичної безпеки як для викладачів, так і студентів та забезпечить стале й безперебійне електропостачання. Учасники освітнього процесу зможуть заряджати ноутбуки, мобільні пристрої та інші необхідні девайси, а також залишатися на зв’язку в разі відсутності живлення.

  На завершення хотілось би висловити щирі слова вдячності відданим партнерам земельного компоненту Німецько-українського агрополітичного діалогу Каті Деллс та Аудріусу Паурі, а також керівникові проекту Марії Ярошко, які відіграли ключову роль у розвитку цієї співпраці. Передача зарядних станцій закладам освіти, у складний воєнний час, є свідченням відданості і турботи партнерів НУБіП України.


Наталія Мединська,
в.о. завідувача кафедри земельного кадастру

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook