Безжальна війна забрала життя випускника і співробітника ННІ лісового і садово-паркового господарства – Івана ЛАЗЕБНИКА

21 вересня 2023 року

  17 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання (острів Козацький, Херсонська обл.) за цілісність України, її свободу і незалежність загинув гранатометник третьої групи спеціального призначення другої роти спеціального призначення військової частини А4100, старший солдат

Іван Вікторович ЛАЗЕБНИК


Народився 25 лютого 1993 року в с. Орли на Черкащині, по закінченню школи в 2009 році, вступив до університету на спеціальність "Садово-паркове господарство", отримавши ступінь бакалавра в 2017 році.
Служив з 2015 по 2016 рр. у лавах Національної гвардії України, водій гранатометного взводу 1-го батальйону оперативного призначення військової частини 3017 східного оперативно-територіального об'єднання.

  Закінчив Навчально-науковий інститут лісового і садово-паркового господарства у 2019 році ОС «Магістр», за спеціальністю "Садово-паркове господарство".
  Під час заочного навчання працював інженером Ботанічного саду НУБіП України. Любив природу безмежно…

 

  На жаль, війна забирає найвідважніших, найкращих світлих людей... Івана пам'ятають саме таким, добрим, завжди з відкритим серцем, який завжди допоможе, не покине в біді.

Усміхнений, веселий, щирий!!! Саме таким ти залишився в нашій пам'яті!!!


Вічна Слава Герою!

 

 

Ректорат, профспілкова організація,
колектив ННІ лісового і садово-паркового господарства

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook