Сенат Студентської організації взяв участь в «Ukrainian Hogwarts 2023: Вогняний кубок ОСС» у Чернівцях

2 травня 2023 року

  25 квітня 2023 року ССО НУБіП України отримує запрошення на міжнародну конференцію до міста Чернівці. Емоції переповнюють, вирішуємо, що треба їхати!

  Починається підготовка, а саме написання тез на дуже актуальну тему «Сьогодення – які є надалі перспективи і виклики роботи студентського самоврядування під час воєнного стану». Ну і також – купівля квитків, збори всіх речей, присутність невеликого хвилювання і постійні думки «чи нічого ти не забув?»
  Вже через 2 дні, а саме 27 квітня 2023 року студентська організація НУБіП України вирушає до міста Чернівці на міжнародну конференцію «Ukrainian Hogwarts 2023: Вогняний кубок ОСС» у складі голови ССО НУБіП України – Вертелецього Олександра, першого заступника голови ССО НУБіП – Калініченко Олександри і голови ССО НУБіП юридичного факультету – Саржан Діани.
  Наступного дня о 8 ранку прибуває потяг «Чернівці – Київ» і ми бачимо студентів Чернівецького національного університету з плакатом «ЧНУ вас вітає!»
  Їдучи вже до нашого гуртожитка на таксі, знайомимось з корінним жителем Чернівців, який розповідає про красоти і свою закоханість у це місто. Вже зовсім скоро ми їдемо до головного корпусу ЧНУ ім. Юрія Федьковича, де проводимо вже перші години конференції. Починаємо перший день зі знайомства ОСС різних ВНЗ України, представляємо презентаціями наші університети і починаємо плідну працю. Працю над тим, що обговорюємо важливі питання студентського самоврядування, багато зустрілось однодумців, активістів, які об‘єднані однією метою – покращення життя студентів у цей нелегкий для нас час.
  Наступного дня вже опрацьовували тези, які писали, де висловлювали кожен свою думку, позицію, ідеї. Багато що було занотовано в блокнот, тому що це було нереально круто ділитись досвідом один одного.

  Вже в останній день всім складом поїхали на екскурсію до міста Хотин та Кам’янця Подільського. Провели круто час і трішки відпочили від робочих днів.

  І на завершення у нас пройшов світський захід у форматі фуршету, де ми отримали сертифікати за учать у «Ukrainian Hogwarts 2023: Вогняний кубок ОСС». Студенти ЧНУ оформили великий плакат з нашими фразами, ми його розірвали, щоб кожен забрав частинку від цієї конференції.

  Дуже хочеться висловити величезну подяку за запрошення та організаторам Студентського парламенту ЧНУ! Після цієї конференції залишились позитивні враження та в першу чергу знайшли однодумців, з якими в подальшому будемо співпрацювати.

  Зараз настає перевантаження та час об’єднання студентських самоврядувань та молоді України, працюємо задля покращення життя студентів та задля перемоги! Слава Україні!

 

Пресслужба Сенату Студентської організації
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook