Студмістечко: тривають історико-пізнавальні зустрічі із мешканцями гуртожитків!

30 березня 2023 року
  29 березня, за розпорядженням ректора університету Станіслава Ніколаєнка продовжився цикл зустрічей із мешканцями гуртожитку, приурочений до 125-річчя альма-матер на чолі з Сергієм Квашою, проректором з науково-педагогічної роботи та розвитку.

  Цього разу, проректор спільно із Сергієм Стецюком, директором студентського містечка та Марією Поливач, директоркою музею історії НУБіП відвідали гуртожиток №2.
  Сергій Миколайович розпочав захід із математичної загадки для присутніх слухачів, які оцінили креативний підхід та один на перед одного пропонували варіанти відповідей. Вже традиційно, проректор коротко розповів про шлях становлення університету. Навіть поділився власними найтеплішими студентськими спогадами, що гріють душу дотепер.

  Велика НУБіП-сім'я починається з кожного з нас. Завдання студента зараз – наповнюватись знаннями, всебічно розвиватись, вивчати іноземні мови, ідентифікувати нашу націю не лише як «найсміливішу», а й «найосвіченішу», щоб в майбутньому стати успішним керівником та з гідністю представляти нашу країну на міжнародній арені. Проректор, акцентував увагу мешканців на популяризації української мови, закликав мінімізувати використання російських слів в спілкуванні, адже саме цим «язиком» віддаються накази вбивати українців та нищити нашу землю.
  У ході розмови, студенти дізнались багато нового про історію нашого університету. Нам точно є ким і чим пишатись. Найкращі ученики, висококваліфіковані викладачі, новітні лабораторії. Ректорат робить усе можливе аби забезпечити якісний навчальний процес, сіяти зерни знань у голови майбутніх фахівців. НУБіП – це більше, ніж просто заклад вищої освіти. НУБіП – частинка кожного з нас.

  Продовжуємо готуватись до 125-річниці з дня заснування одного з найкращих університетів України.
  З наступного тижня, Сергій Кваша із пізнавальною розмовою завітає й до інших гуртожитків кампусу.


Марта Колич,
фахівчиня студентського містечка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook