Зустріч куратора зі студентами з Китаю

18 травня 2022 року

 На магістерській програмі «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту навчається група студентів з Китаю. На теперішній час для цих студентів, як і для всіх студентів нашого університету, закінчується другий семестр. Катерина Алексеєва, куратор даної групи, відвідала своїх студентів під час пари доцента Віктора Орехівського «Креативні технології в управлінні соціальними проектами». Студенти з КНР продовжують демонструвати стовідсоткову явку на парах, відрізняються підвищеною дисциплінованістю та відповідальністю.

З дозволу доцента Віктора Орехівського, наставник Катерина Алексеєва поспілкувалась зі своїми «підопічними», поінформувала стосовно графіку сесії, а також стосовно необхідності прискорення роботи над кваліфікаційними магістерськими роботами. Всі магістранти знають теми, над якими вони повинні працювати, та забезпечені контактними даними своїх наукових керівників. Окрім того, Катерина Алексеєва знову нагадала студентам загальні вимоги до написання та захисту кваліфікаційних магістерських робіт.

  

Головним викликом для студентів з КНР залишається необхідність удосконалення рівня володіння англійською мовою. У ході підготовки кваліфікаційних магістерських робіт потрібно працювати над покращенням рівня знання англійської мови, адже захист робіт відбуватиметься цією мовою.

 

Далі куратор подякувала студентам за відповідальне ставлення до навчання і побажала успіхів при здачі сесії.

Катерина Алексеєва,
доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту,
наставник групи студентів з КНР

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook