Кафедра фізичного виховання розпочала активну фазу профорієнтаційної роботи

24 січня 2022 року
     Вже традиційно, в період зимових канікул, науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання активно займаються профорієнтаційною роботою.
     Так, 21 січня 2022 року старші викладачі кафедри Ріма Дубовік, Олена Хотенцева і Олена Отрошко відвідали одразу дві школи – Тарасівську та Юрівську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.
 
     Директорка Тарасівської школи, випускниця ННІ післядипломної освіти, Тамара Кучеренко і заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Павленко дуже гостинно зустріли делегацію з гуманітарно-педагогічного факультету та познайомили з учнями десятих і одинадцятих класів. Олена Вікторівна зазначила, що в минулому році, десять випускників школи вступили та навчаються в НУБіП України. Один з них – В’ячеслав Голенко, студент спеціальності «Фізична культура і спорт», влітку став чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств ММА.
 
     Майбутні випускники Юрівської школи, відзначили, що знайомі з НУБіП України та розглядають його, як заклад для здобуття вищої освіти, а директор – Анатолій Ловягін, провів екскурсію школою та познайомив з колегами.
     Учні дізнались про перспективи здобуття освіти в нашому університеті, велику кількість престижних спеціальностей, можливість навчання за програмою подвійного диплому і стажування за кордоном, цікаве і насичене студентське життя, екологічну місцевість та зручність розташування студентського містечка. Загалом, четверо одинадцятикласників вже обрали НУБіП України для навчання та готуються до зовнішнього незалежного оцінювання.
 
      Представники гуманітарно-педагогічного факультету відповіли на всі запитання учнів і вчителів школи, надали необхідні консультації та побажали успішного складання іспитів.
 
Олена Отрошко,
викладач кафедри фізичного виховання
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook