Оголошується прийом документів на Премію Київського міського голови у 2024 році

5 січня 2022 року
   Департамент молоді та спортурозпочинає прийом документів претендентів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва (далі – Премія).
 
     Премія присуджується щороку до Дня молоді за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва, здійснені киянами, громадянами України, у календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки) за однією із номінацій:
  • наукові досягнення – робота в науковій сфері, проведення досліджень, наявність патентів, винаходів тощо;
  • творчі досягнення – здобуття звання переможця (лауреата, дипломанта) на міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах, інших культурно-мистецьких змаганнях; значний авторський доробок у сфері мистецтва, літератури, музики, народної творчості, архітектури, популяризації традиційної культури українського народу;
  • внесок у розвиток молодіжного руху – активна робота в напрямку реалізації молодіжної політики, робота з громадськими організаціями, волонтерська діяльність, реалізація соціальних проектів, що спрямовані на популяризацію здорового способу життя та розвитку спорту, патріотичне виховання молоді, працевлаштування, розвиток інтелектуального потенціалу, екологічної свідомості молоді тощо.
 
     До 07.02.2024 р. претенденти повинні надіслати на електронну адресу [email protected] документи у форматі Word, оформлені відповідно до Положення про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва зі змінами затвердженими розпорядженням Київського міського голови від 17 січня 2020 року №13.
 
     До 21.02.2024 р. – у паперовому вигляді до науково-організаційного відділу НДЧ (навчальний корпус 3, кабінет 215; тел. 527-81-54).
 
 

    

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook