Збори трудового колективу факультету тваринництва та водних біоресурсів схвали звіт декана Руслана Кононенка

24 грудня 2021 року

     24 грудня відбулася конференція трудового колективу факультету тваринництва та водних біоресурсів, основним питанням якої був звіт декана факультету. На засіданні, що відбувалось в змішаному форматі, був присутній проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко.

     На порядку денному було декілька питань. Спочатку декан факультету Руслан Кононенко прозвітував за пророблену колективом роботу у 2021 році та окреслив основні завдання на 2022 рік. У своїй доповіді він наголосив, що на 8 кафедрах факультету функціонує понад 30 навчальних та навчально-науково-виробничих лабораторій та 2 навчально-наукових павільйони технологічного обладнання у свинарстві та птахівництві. На даний час на факультеті навчається майже 900 студентів. Навчальний процес забезпечують висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який нараховує 3 академіки і член-кореспонденти НААН України та 8 академіків і член-кореспондентів інших громадських організацій, 20 докторів наук, професорів, старших наукових співробітників, 48 кандидатів наук, доцентів, старших викладачів і асистентів. Впродовж року відбулися певні кадрові зміни на факультеті, які мають підсилити нашу роботу.

    Як зазначив декан у своїй доповіді 2021 рік виявився не простим, адже якісне навчання в дистанційній та змішано-дистанційній формах потребувало великих зусиль, але колектив факультету був готовий до цього завдяки розробленим та атестованим навчальним курсам. Було видано 13 монографій, 5 підручників, 11 навчальних посібників, 113 статей, в тому числі 42 в міжнародних база Scopus та Web of Science.

    У вересні лави факультету поповнили 285 нових студенти. Цього року серед вступників дуже багато обдарованої молоді, яка прийшла сюди з метою отримати професійні знання і стати успішними людьми, щоб у подальшому розвивати нашу країну.

    На факультеті впродовж року відбулися різноманітні наукові заходи – міжнародні конференції, семінари, круглі столи, а у вересні-жовтні відбулися цікаві майстер-класи на усіх кафедрах нашого підрозділу. Усі ці заходи були присвяченні святкуванню 100-річчя факультету, центральною подією якого стало проведення Міжнародної науково-практичної конференції «100-річчя факультету тваринництва та водних біоресурсів: історія, сьогодення та майбутнє», на яку завітало понад 200 учасників з різних куточків нашої держави та світу.

     Ні на мить не зупиняється покращення матеріально-технічної бази на факультеті. За поточний рік проведено ремонти, оснащено приладами та введено у навчальний процес навчально-науково-виробничу лабораторію «Водних біоресурсів та аквакультури», відкрито навчально-демонстраційний майданчик з бджільництва, тривають роботи на ННВЛ конярства та птахівництва та йде створення кластеру з годівлі тварин та технології кормів. У гуртожитку № 11, де проживають студенти факультету, було відремонтовано 24 кімнати для поселення першокурсників.

      На закінчення було окреслено конкретні завдання для колективу кожної з кафедр на 2022 рік.

     У обговоренні звіту взяли участь директор НДІ технологій та якості продукції тваринництва Іван Чумаченко, завідувачі кафедр біології тваринМикола Сахацький, конярства і бджільництваМикола Повозніков, аквакультури Віталій Бех, гідробіології та іхтіологіїНаталія Рудик-Леуська, професор кафедри аквакультуриНадія Вовк, доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів ім. П.Д. Пшеничного Ігор Ільчук та доцент кафедри гідробіології та іхтіології Меланія Хижняк. Усі виступаючі підтвердили позитивні зміни на факультеті, що відбулися за минулий рік і надали свої пропозиції по розвитку факультету на 2022 рік. До обговорення долучився також проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко, який зазначив що розвиток факультету прослідковується у всіх сферах його діяльності, покращується якість навчального процесу, зміцнено матеріально-технічну базу, налагоджено тісні зв’язки з виробництвом. Тож після обговорення звіт був одноголосно затверджений.

    Потому на зібранні колектив факультету підтримав пропозицію щодо клопотання внесення зміни до складу Вченої ради та делегував представників факультету на збори трудового колективу Університету.

Тетяна Антонюк,
голова профбюро факультету тваринництва
та водних біоресурсів

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook