«День кар’єри – 2021: Марафон професій» на Житомирщині

21 жовтня 2021, 9:00

    19-20 жовтня в м. Житомир відбулась онлайн-зустріч випускників закладів загальної освіти з представниками закладів вищої освіти м. Києва та м. Житомира, як надзвичайно пізнавальний та інформативний захід.

    Приємною традицією стало відвідування провідними навчальними закладами України профорієнтаційних заходів з метою професійного становлення майбутніх абітурієнтів вишів. Дані заходи відрізняються своєю повчальністю та є надзвичайно цікавими.
    Цієї осені, на заході було понад двадцять представників із різних навчальних закладів.

 

    Національний університет біоресурсів і природокористування України представляли доцент кафедри землевпорядного проектування Олександр Чумаченко та доцент кафедри геодезії та картографії Євгенія Кривов’яз. На заході в процесі живої дискусії обговорювались питання використання геоінформаційних технологій в сучасному землеустрої та кадастрі. Було представлено сучасне геодезичне обладнання, а також продемонстровано відеоролик, який в повній мірі і як найкраще розповів про перспективи навчання та подальшого працевлаштування при вступі в НУБіП України, окремо було виділено переваги та перспективи навчання на факультет землевпорядкування за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

 

 

    Саме завдяки «Дню кар’єри – 2021: Марафон професій» організованого Житомирським міським центром зайнятості, вдалося налагодити дружні стосунки та продемонструвати можливості сучасної землевпорядної справи широкому колу відвідувачів.
    Висловлюємо особливу подяку організаторам «Дня кар’єри - 2021: Марафон професій», а саме, Людмилі Євгеніївні Шейнич, яка координувала та всіляко сприяла підготовці і проведенню такого пізнавального заходу для школярів та їх батьків.

Чумаченко О.М.,
доцент кафедри землевпорядного проектування, к.е.н.

Кривов’яз Є.В.,
доцент кафедри геодезії та картографії, к.е.н.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook